SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mocznik i kreatynina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8318

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2638
Na badaniach wyszedł mi podwyższony poziom mocznika i kreatyniny we krwi. Czy to jest spowodowane dietą wysokobiałkową i kreayną? Za tydzień chce powtórzyc te badania, co robić zeby obniżyc ich poziom???
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Skoro nik nie chce pomóc to zmniejsze ilosc bialka przestane brac krete i przefiltruje organizm (kupiłem źółka moczopędne) a za tydzien sie przebadam i zobacze czy pomogło
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1013 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42048
na krecie tez mam kreatynine i mocznik wiekszy :< chyba normalne - kreatynina podnosi sie nawet po cwiczeniach. jakie masz te wyniki (podaj normy i liczby w labie) pzdr

p.s. pijesz z 2-3litry wody dziennie ? nic cie nie boli ? cisnienie w normie ?

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-01-13 15:59:47
napisał(a)
Początkujący
mocznik 8,4 mmol/l
kreatynine nie pamietam ale była przekroczona o jedną dziesiątą
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1013 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42048
no to jak skonczysz kreatyne to zrob badania po 2 tyg i bedzie wszystko w normie wiec sie nie stresuj... bialka tez jak nie przekraczasz 2,5g/kg a jestes zdrowy to nie ma mowy zeby ci sie cos stalo, pzdr
napisał(a)
Początkujący
Badania musze zrobic za tydzien. własnie zaczełem 5 tydzien. białka jadłem 2,3 g/kg
teraz zmniejszyłem na 1,6/kg a a kaloriie uzupelniłem tłuszczem.
napisał(a)
Początkujący
Cisnienie mam w granicach prawidłowych nic nie boli. jem mono w treningowe 6 g a bez treningowe 4g
napisał(a)
Początkujący
Jutro badania. Ciekawe czy poprawa bedzie
napisał(a)
Początkujący
Po 6 dniach od badańpoziom kreatyniny jest na tym samym poziomie. Mocznik wrócił do normy. Watroba też ok.
Moja rada przed badaniem krwi unikajcie na 24 godziny przed badaniem wysiłku i na 2 tygodnie odstawcie kr
napisał(a)
Początkujący
...eatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z oddychaniem przez nos

Następny temat

Filomag i przymulenie?

Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz