SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mocna przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 78 dni Przeczytanych tematów 3382
Witam chciałbym kupić sobie mocniejszą przedterningówkę, teraz aktualnie biorę boogimana od treca, fajny pre, spoko działa ale jednak potrzebuję coś silniejszego bo zaczynam od poniedziałku miesięczny urlop i chcę na treningu włożyć 200% swojej mocy.
Wpadło mi w oko kilka produktów.

SUBMISSION SCIENCE ROCKY 1,3
RICH PIANA 5% NUTRITION KILL IT 315G
GOLDEN LABS FURY 375g
Centurion Labz God Of Rage 386g

Chciałbym abyście coś polecili od siebie, jak moje produkty będą nie odpowiednie.

Dzięki i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4094 Napisanych postów 68532 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 561919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6193 Napisanych postów 140959 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1034569
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 78 dni Przeczytanych tematów 3382
TomQ-MAG
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA

Masz zjazdy po centurionie ?

Jeszcze polecany jest METABOLIC NUTRITION E.S.P. EXTREME, podobno fajnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 106 dni Przeczytanych tematów 1164
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 465 Wiek 24 lat Na forum 149 dni Przeczytanych tematów 18255
Dzisiaj kupiłem na siłce 1shota napalma który jest niby na 2razy.
Wypilem butelkę na raz i nie mogłem sobie miejsca znaleźć na siłowni.
Wystrzelił mnie niemiłosiernie.

zawsze zawyzam dawki przedtreningowki o jakieś 30/40% żeby fajnie się trenowalo w ciężkie dni bo lubię mocnego kopa zwłaszcza gdy kaw itp nie pije w ogole.
Ale ten napalm to mnie dzisiaj poskładał dobrze. Pierwszy raz go próbowałem z czystej ciekawości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4094 Napisanych postów 68532 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 561919
Napalm stary ale jary , bardzo lubię zapodać shota przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 465 Wiek 24 lat Na forum 149 dni Przeczytanych tematów 18255
marek.wika
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce

Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
marek.wika

To co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dannyboy1993
marek.wika

Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)

Brałem ten shot napalma, dziwnie sie po nim czułem nie dla mnie, czułem się bardziej senny niż byłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki