SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może ktoś mi ułożyć 5 albo 6 dniowy plan na mase. Proszę o odpowiedzi. Co o tym myśli

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
Wiatm!
Mam 16 lat i chciałbym ćwiczyć na mase codziennie jedą partie mięśni, dlatego że mam dużo nauki w szkole i wole codziennie spędzić godzine na silowni niż raz na dwadni dwie. A pozatym gdy skończe trening jednej partii mięśńi to nie mam sily na trening drugiej partii mięsni i musialbym ją ćwiczyć mniejszymi ciężarami, niż gdymy ją cwiczyl oddzielnie. Co mi radzicie?
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jestaś na tyle zaawansowany aby w tym dziale oczekiwac przystosowanych wypowiedzi...

ponadto nie tyle nawet zwyczajem co obowiazkiem jest przedstawic swój plan, widzenie swego modelu

a także wypełnić ankietę/napisac jak najwiecej istotnych rzeczy o sobiektore sa nieodzowne by wlaściwie dobrac ćwiczenia/czestitliwośc/i calość

jeśli tego nie zrobisz to niestety post idzie w kosz albo do zamknięcia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy

Następny temat

tabata - pytanie

WHEY premium