SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko w czasie treningu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz mam pytanie dosyc prozaiczne bo nie znalazlem takiego w wyszukiwarce. Wiem, ze w czasie treningu picie wody nie szkodzi co najwyzej pomoga bo sluzy odbudowie miesni, ale czy mleko powiedzmy 0.5 litra mozna sobie popijac w czasie treningu. Czy to zatrzymuje troche proces kataboliczny i laduje troche miesnie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Mleko jak najbardziej nie
Organizm bedzie sie zajmowal trawieniem mleka (ktore ogolnie ciezkoi sie trawi) i bedzie na to zuzywal energie.
Wsumie nawet weglowodany same niesa polecane podczas treningu, a mleko to jush calkiem niedobre



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
lepiej nie kombinuj mleko to bialko, tluszcz i cukry. A takie cos moze zaklucic przechodzenie krwi do miesni. Wiecej bedzie szlo do narzadow wew. na rozlozenie na "czynniki pierwsze". Wiecej "szkody" niz pozytku

Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"Każdy jest inny,a wszyscy są podobni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Bardzo dziekuje za wasze odpowiedzi wielce mi pomogliscie :) Teraz sobie bede popijal wode w czasie treningu i dalej uprawial kulturystyke naturalna, a korzystajac z okazji wlepie tu swoj plan, powiedzcie czy jest dobry, prosze

Poniedziałek:

Grzbiet:
1. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE (WIOSŁOWANIE) 3x10-12 powt.
2. PODCIĄGANIE SZTANGIELEK W OPADZIE (WIOSŁOWANIE) 4x10-12 powt.
3. PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ SZTANGĄ 3x10-12 powt.
4. DRĄŻEK 3x7-10

Mięśnie trójgłowe ramion (tricepsy):
1. WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 3x10-12 powt.
2. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU 3x10-12 powt.
3. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W SIADZIE 2x10-12 powt.
4. POMKI

Środa:

Klatka piersiowa:
1. ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10-12 powt.
2. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10-12 powt.
3. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 3x10-12 powt.
POWYŻSZE ĆW. ZAMIENNE Z: WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ŁAWCE SKOŚNEJ GŁOWĄ W GÓRĘ

Mięśnie dwugłowe ramion (bicepsy):
1. UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE W PODPORZE O KOLANO 3x10-12 powt.
2. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC PODCHWYTEM 3x10-12 powt.
3. UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM (Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 2x10-12 powt.
4. UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE 2x10 -12 powt.

Piątek:

Grzbiet:
1. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE (WIOSŁOWANIE) 3x10-12 powt.
2. PODCIĄGANIE SZTANGIELEK W OPADZIE (WIOSŁOWANIE) 4x10-12 powt.
3. PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ SZTANGĄ 3x10-12 powt.
4. DRĄŻEK 3x7-10

Mięśnie Naramienne:

Akton przedni:
1. WYCISKANIE SZTANGIELEK SIEDZĄC 3x10-12 powt.
2. WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 3x10-12 powt.

Akton środkowy:
3. UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM NA STOJĄCO 3x10-12 powt.

Akton Tylny:
4. UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W OPADZIE TUŁOWIA 3x10-12 powt.
- WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” SZTANGIELKAMI 3x10-12 powt.



Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee troche spieprzylem, bo ja masowke robie i mam w planie 6-10 powtorzen, bo tyle powtorzen co dalem powyzej to nie cwicze...

Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym go zmienił! , ale daj ten trening do działu trening
i ci pomogą

poz..

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Trening na nic...
Za dużo ćwiczen na małe grupy..same wiosłowania praktycznie na plecy..nic na prostowniki..plecy 2 razy w tygodniu..zły dobór ćwiczen i kolejność(np rozpietki na poczatku klatki czy też same francuskie na triceps)..dublujesz cwiczenia na przednie aktony naramiennych..nogi gdzie?? Tyle zpamięci..jak chcesz trening daj mi info o sobie na maila:ile trenujesz,wiek,dieta,możliwości sprzetowe,staz treningowy itp.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz ja mam tylko laweczki 2 z regulowanym poziomem, drazek, sztangi i sztangielki...Plecy sa moja najslabsza grupa miesniowa...co do kolejnosci cwiczen to de facto jak piszesz cos 3ba w nich zmienic....na prostowniki nie mam jak cwiczyc, chyba ze bede sie odchylal la lezaco, a sobie cos na kark zawieszal, haha:P trenuje w sumie 2 lata...i gdzie mam za duzo na plecy??? mam na grzbiet i naramienne a to co innego, poza tym na barki 3ba cwiczyc jak na kazda partie z osobna, jak mawial Arnold Schwarzennegger, przynajmniej 15 serii, a ja mam 12:)...

Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok wrzuce moj plan do dzialu trening...

Nie osiągniesz celu jeśli nie masz jego jasnej wizualizacji:)
Należy pożądać rezultatów. By przychodziły, trzeba stale oceniać postępy i dokonywać koniecznych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak pisalem jak chcesz trening to napisz do mnie maila a nie tutaj bo to dział o suplementacji a nie o treningu i nie będziemy go zasmiecac.Błędów robisz bardzo dużo.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Wedlug mnie mleko podczas treningu rozna sie wielkiej plamie na scianie

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Co się stanie jeśli...

WHEY premium