SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko looknijcie ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 112
Hej jestem Agnieszka siostra mytka ;) bardzo lubię mleko i codziennie pije ok 1 litra tego pysznego napoju. Chciałam by się dowiedzieć czy też mogę tyle pić ponieważ nie chcę mieć takich dużych mięśni jak wy chłopaki ;D czy mam się czegoś obawiać ?? dziekuję z góry za odp... Zaznacze że mam 17 lat pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
mleko zawiera białko (30 g) które buduje mięśnie (powiększa) tylko w sytuacji gdy trenujemy siłowo oraz dostarczamy organizmowi odpowiedni dowóz kalorii i białka 2g/kg ciała,jeśli nie ćwiczysz a dużo jesz to ten litr mleka może jedynie spowodować nawarstwianie sie tłuszczyku

______________________________________Witam Braci Koksiarzy!!! -by NOVY__ ________________________________

Polska...Wrocław...Śródmieście https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Spokojnie pij.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 112
Hejka dziękuję wam bardzo za odp ;) tzn ja ćwicze nie codziennie ale wiadomo sprawy aerobikowe lub poprostu przy muzyce ;) nie dźwigam ciężarków bo jak kopara nie chce wyglądać hihi ;) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyspieszenie metabolizmu

Następny temat

da rade to spalic?

Wiecej