logo
zamknij zamknij

Mleko 0.5? I płatki owsiane.

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596

0 5 0
napisał(a)
michcio97
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 2016 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 1031
Witam, czy mleko 0.5 jest dobre na śniadanko z płatkami owsianymi? Bo dużo przeczytałem o mleku i już sam nie wiem co o nim sądzić, jest do zniesienia, czy nie? Oczywiście chciałbym spożywać mleko tylko rano, bo później to nie wchodzi mi Ale nie wiem, czy mi zaszkodzi w odchudzaniu, ponieważ obecnie jestem na etapie "zbijania wagi"

I jakie polecacie śniadanie z płatków owsianych? Gdzieś wypatrzyłem, że płatki owsiane, woda i do miksera. (ciekawe czy dobre)
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Szacuny 3852 Napisanych postów 88937 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 427355
jak już to normalne mleko 2 %
Ja obecnie sobie popiejam płatki owsiane namocznone dzien wcześniej, daje wode wsypuje cynamon odżywke, mieszam dodaje odsączone płatki i owoce np kiwi czy jabłko i blenduje.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

1
napisał(a)
michcio97
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 2016 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 1031
Mleko 2% nie będzie za tłuste na redukcji?
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Szacuny 3852 Napisanych postów 88937 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 427355
a ile tego mleka dajesz 200 ml chyba nie pijesz całej butelki

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
michcio97
Początkujący
W sumie racja :D To w takim razie będę brał 2%
napisał(a)
Gats 2
Ekspert
Szacuny 427 Napisanych postów 3389 Wiek 2016 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62492
Zagotuj mleko, zalej płatki, poczekaj aż nasiąkną, zjedz. Żadna filozofia. A jak boisz się kalorii z mleka to jedz tylko i wyłącznie kostki lodu: bezkaloryczny, wegetariański, bez glutenu i laktozy - posiłek idealny

Uwierz, więcej rzeczy może zepsuć redukcję niż szklanka mleka rano

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amarantus