SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix Flor Medico - gorączka po strzale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Witam

Wbiłem w piątek 1cm Mixu(100mg prop/200mg enen)Flor Medico. W kilkanaście(półgdziny?)minut po strzale zacząłem czuć się słabo i dostałem gorączki 38C. Dziś, po 2 dniach gorączka spadła do 37C, noga po strzale opuchnięta i boli mocno(dziś mniej niż wczoraj). W następny piątek powinienem przybić znowu, ale jeżeli ma być tak samo(słabo i gorączka)to wole wywalić to do śmieci niż się dalej truć.
Czy ktoś miał podobne doświadczenie z towarem FM i bił dalej?
Po zwykłym propie balkana, przez pierwszy 2 tygodnie też nogi bolały ale potem już strzały przestały być bolesne.
Bolące nogi przeżyje, ale raz w tygodniu 38C gorączki to dla mnie już za dużo...
Jakby co większość danych w profilu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
po dece z FM nic nie miałem, ale po ostatnim mixie z fm to tragedia, gorączka, bolący tyłek i stany zapalne nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28421
ja mialem tak z t enanthat 300 dzialac dzialal ale po zastrzyku noga byla tak opuchnieta za nie dalo sie chodzic

Studiuje kulture i sztuke … jak widzę fajna sztuke zapominam o kulturze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
A goraczka tez cie brala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Jak gorączka i puchnie to nie sterylny sok.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
No to lipa. Sok do wywalenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
to oddaj go komus :D ja po enanie nie mogłem siedziec dwa dni ;/ ale pozniej wszystko sie unormowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4536
kiryl3 walisz to jeszcze? Bo sam chcialem przybic, ale po tych opiniach mam obawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 663
sprobuj tego jeszcze raz tylko w mniejszej dawce i wbij propa w jeden posladek a ena w drugi wez kogos zeby byl przy tobie zeby w razie czego ci pomogl bo to raczej szkoda towar wyrzucac moze poprostu trafiles w zyle?

czy umiesz lub ktos ci robi w miare profesjonalnie te zastrzyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
niema lypy heheh tez tak czasami mam na początku cyklu na mocnym towarze, po tygodniu do dwóch powinno przejsc, zwyczajnie organizm sie broni

bicie takiego mixa raz w tygodniu to troche kiepski pomysł lepiej wal e3d

Zmieniony przez - sz4leniec w dniu 2011-10-19 23:19:41

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3073
mam podobny problem w poniedzialek rano wbilem 1 strzal wieczorem mialem temp 38 z hakiem kolejne 2 dni temp. kolo 37 wczoraj poszedl kolejny i dzis znow goraczka 38 zaczynam sie zastanawiac czy jest sens dalej wbijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
A co wbijasz? Też FM?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Epi - szybkie pytania

Następny temat

cały rok test

WHEY premium