SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mistrzostwa swiata w kulturystyce-Brazylia 2014-11od 13 do 17

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29313

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5917 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125361
Jak widziałem te filmik i Zdjęcia z przygotowań Karola to aź ciary przechodziły a tu zonk szkoda ale tam już są najlepsi nie Ma co się oszukiwać

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 2014-11-14 22:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2672 Napisanych postów 24004 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 584268
W kategorii 30 zawodników -ciężko jest się dostać do finału.

Karol postawił wszystko na jedną kartę.

Mnie się też wydaje,że ciężko nastawiać się tyko na jedne zawody-warto przed nimi jeszcze choć raz wystartować kontrolnie i ewentualnie coś jeszcze zmienić,poprawić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 634 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12355
mnie się wydaje że chyba forma nie do końca była. Nawet po twarzy nie wyglądał za chudo. A na MŚ to już musi być żyleta. Szkoda bo kibicowałem mu jak mało komu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12687
Na kanale IFBB Brasile sa minutowe filmiki z dzisiejszego dnia.
Preview-Light-Heavy weight Up to & Incl. 90Kg (198 lbs)-68th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding (SZYMON ŁADA)

Preview - Middle weight Up to & Incl 85Kg 187 lbs - 68th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding(MARIUSZ BAŁAZIŃSKI)

Preview - Light Middle weight Up to & Incl 80Kg 176 lbs - 68th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding(KAROL MAŁECKI)

Preview - Super-Heavy weight Over 100Kg (220 lbs) - 68th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding(ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK)

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCKlEZw3nlsPVExW1zdPjikg
Reszty Chłopaków nie dostrzegłem na filmach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2672 Napisanych postów 24004 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 584268
Mariusz Bałaziński pisze z Brazylii:

Dziś, tzn w czwartek odbyły się eliminacje i półfinały na M.Świata w Brazylii. Lecąc tu moim celem i marzeniem jednocześnie, bylo wejść do "TOP SIX"... Ale jednak scena zweryfikowała wszystko.... i powiem tylko tyle, że M.Świata to całkiem " inna bajka" , jak np. M.Europy czy pewnie innych kontynentów też.... Tak ,czy inaczej gdy przyjeżdżają Persowie, Brazylijczycy , Arabowie itp to to jest właśnie ta "inna liga" , o której mówili mi koledzy ze sceny wcześniej ... Oni sa jakby "ulepieni z innej gliny" ... Teraz na własne oczy widziałem i " poczułem" , ze tak właśnie jest i jedynie z " NASZYCH " - Szymon Aleksander Łada może tak na prawdę powalczyć o medale.... oczywiście nic nikomu nie ujmując! Pozdrawiam wszystkich przyjaciół kibiców i znajomych ,którzy trzymali kciuki.... Poniżej fotki z pokoju, kiedy już było po półfinałach i.... oczywiście nie mogło obyć się bez lodów... hehehe

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-15 05:28:09

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-11-15 05:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 675 Napisanych postów 18082 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 680208
Szymon Lada ma w finale bardzo mocnych konkurentow. Miedzy innymi jest tam oczywiscie Asadi, Ukrainiec Mazhara, ktorego zdjecia wkleilem wczesniej i znany , 3 krotny mistrz swiata Wardany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18258
Z arabską apteką ciężko polemizować ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 1040 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142214
Co Ty myślisz ze tu o środki chodzi ? To są poprostu genetycy nie z tej ziemi i jeżeli uważasz że biją co innego niż nasi to się mylisz.

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12687
Uważam, że przede wszystkim finanse tutaj odgrywają dużą rolę. Środki pewnie też w jakimś stopniu się różnią. Myślę, że są dobre dwa kroki przed Europą jeżeli chodzi o zaplecze BB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5917 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125361
Pierd.+&%@e za przeproszeniem genetycy nie z tej ziemi takim samym genetykiem jest Łada i Małecki ale ci arabowie itp mają odpowiednie środki finansowe środki farmakologiczne i robia taka forme pod Mś że innym szczęki opadają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ferrigno Legacy 2014

Następny temat

Otwarcie sklepu TRICEPS Kielce!