SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski tkd...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 783
Słuchajcie tkd. ja ,jeszcze karateka, zaczynam wasz temat, napiszcie jeśli możecie coś o MP tkd. które mają się odbyć w ten weekend w Lublinie, bo wybieram się na nie i chciałabym wiedzić na co idę!

>>Powiedział- ...walcz, może nie wygrasz, ale nie walcząc utracisz siebie...<<
>>Wstając do góry nie pomyl strony...(do LZKT)<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1907
A wiec, jesli chcialbys obejzec to 18.30-20.00 FINAŁY: Uroczyste Otwarcie, walki finałowe, ceremonie dekoracji finalistów, pokazy i występy artystyczne to wlasnie jest przygotowana część dla widzów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Będę tam... jak ktoś z forumowiczów się wybiera, to dajcie znać, może się gdzieś namówimy.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3011
też jade ale jako sędzia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
A gdzie one mają być (bo Lublin jest dość duży)?

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Tzn. w której hali sportowej? Nie byłem przez kilka dni w Lublinie i nie jestem na bieżąco

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Hala MOSiR na Zygmuntowskich. Finały dziś o 18.30.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Dzięki. Może przyjdę.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
Cóż, to? wszyscy śpią jeszcze po obejrzeniu zawodów? Jak tam wrażenia po MP seniorów TKD ITF w Lublinie?

Jak tam skomentujecie walkę Jurasa?
Wg mnie po otrzymaniu 2 -1pktu zaczął bać się trafić gościa - zamiast pojechać go delikatniej łapkami, a agresywniej.... szkoda. Ładnie się zapowiadało.

Pzdr.
Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Weź kogoś pojedź delikatniej przy tej wadze... Ech. Parę lat temu ludzie się prali ostro na ITF i nikomu to nie przeszkadzało...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1907
ale co mozna bylo zauwazyc wedlug mnie na plus to to ze wkoncu wchodza sierpy i inne techniki bokserskie za ktore wczesniej byly dawnae ostrzezena, no i po drugie wiecej bylo walk nie tylko w typie trafienie i odejscie, a co do Jurasa walka ciekawa, pierwsze mocne trafienie bylo po czasie, ale druga kombinacja lewy prawy juz nie.Na drugi dzien w druzynowce sam walczylem z Jurasem, ale mnie nie znokautowal wprawdzie przegralem ale nie jedno glosnie, zreszta nie ta waga jak dla mnie, ja do 71kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kyokushinkai czy shotokan-wady i zalety

Następny temat

Nowe czasopismo o stylach wewnętrznych - o zasięgu ogólno-europejskim

WHEY premium