SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54838

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56805
a może i ja

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51295
Piotr - tak nie do końca ploty ponieważ dzwoniłem do Ciebie dwa tygodnie temu i mówiłeś, że w tym roku nie zajmujesz się organizacją zawodów a na pytanie czy będą w tym roku powiedziałeś, że mam śledzić na stronie Złotoryi


Ale najważniejsze, że jednak się odbędą .

Powrót do korzeni :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 575 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7074
dwa tygodnie temu to kupa czasu :) a teraz to jest teraz :) nie a tak na powaznie to jakies nieporozumienie musialo byc, ważne Rafał że w tym roku będzie twoja ulubiona kategoria, więc może pokusisz się o miejsce na podium :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

napisał(a)
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10489
adis73 mam nadzieje że w tym roku pobijesz rekord Złotoryi,masz moc,dzwonili twoi znajomi z okolic Wrocławia i zapowiedzieli sie stawic

Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2010-09-16 18:30:41
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
nie moge sie doczekać tych zawodów super impreza jak na Złotoryje pewnie bedzie z 200 osób , które będą startować ;) jestem ciekawy po ile bedzie wjazd.czy bedą jakieś pokazy kulturystyczne płci pięknej? ;P czy beda jakieś stoiska z odżywkami po promocyjnych cenach ? ;P pozdro dla organizatorów.

bez opisu

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 575 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7074
Myśle, ze liczba 200 może pęknąć, co do wpisowego to wszystko jest na plakacie i wynosi on 30 zł, pokazów kulturystycznych my nie planowalismy chyba że ktoś spontanicznie pokaze swoja muskulature :) planujemy wystep akrobatów i pare innych niespodzianek - dzieki za pozdrowienia

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 610
Kocyla napewno pobije ten rekord bardzo polubiłem te zawody i przygotuje sie do nich specjalnie .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 610
Z tego co wiem Jarocin tez bedzie na pewno
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2984
a jaki byl wynika w 110kg w tamtym roku ??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 575 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7074
poniżej przedstawiam Wam wszystkie wyniki z tamtego roku - miłej lektury :)

WYNIKI IV EDYCJI ZAWODÓW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC 07.11.2009 ZŁOTORYJA :

Kategoria do 60 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Nagraba Cezary /1990/ Jasienica 110 96,35
2.Sroka Jarosław /1990/ OLAWS Złotoryja 110 94,39
3.Durmaj Paweł /1990/ OLAWS Złotoryja 97,5 83,16
4.Białek Rafał /1990/ Jasienica 90 83,25
5.Kupiec Dominik /1992/ Legnica 80 71,47
6.Fuja Patryk /1993/ Legnica 80 68,44
7.Gołębiewski Jakub /1994/ Kozów 75 64,16
8.Owsianka Piotr /1994/ Siła Struga 67,5 60,41
9.Przybył Tomasz /1994/ Siła Struga 65 53,83
10.Piorun Marcin /1993/ Siła Struga 62,5 56,12
11.Piorun Tomasz /1995/ Siła Struga 32,5 43,40

Kategoria do 67,5 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Chrzanowski Tomasz /1980/ Opole AZS 142,5 115,43
2.Tomczak Adrian /1989/ Lądek Zdrój Olimpia 135 105,22
3.Suchodolski Marek /1970/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 135 104,09
4.Bus Daniel /1986/ Polkowice 122,5 102,92
5.Biernacki Piotr /1989/ Roszkowice 115 91,45
6.Adach Kamil /1993/ Legnica 115 91,22
7.Hryc Rafał /1988/ Sudety Międzylesie 110 85,12
8.Jarnicki Tadeusz /1955/ Gryfów Śląski 110 84,91
9.Pomorski Radosław /1989. Żagań Pałac Kultury 107,5 85,38
10.Fryc Mateusz /1983/ Wrocław Regza 105 83,07
11.Skowron Mateusz /1991/ OLAWS Złotoryja 105 81,44
12.Darczewski Rafał /1992/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 100 80,67
13.Baranowski Sebastian /1987/ Sudety Międzylesie 100 77,19
14.Modrzejewski Mateusz /1993/ Boguszów Gorce 95 77,58
15.Mierzwiak Krzysztof /1992/ Uniejowice 95 77,37
16.Stawiarski Grzegorz /1992/ OLAWS Złotoryja 95 74,14
17.Soja Mateusz /1992/ Biernatów 92,5 74,04
18.Kebłesz Jacek /1993/ OLAWS Złotoryja 90 75,62
19.Woźniak Krzysztof /1993/ Brzeg 82,5 65,18
20.Sobczyszyn Jakub /1991/ Złotoryja 75 62,11

Kategoria do 75 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Wółkiewicz Łukasz /1987/ Wrocław Regas 165 118,45
2.Żyła Mateusz /1987/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 162,5 117,34
3.Fudała Mateusz /1989/ Brzeg 157,5 112,33
4.Bałut Rafał /1989/ OLAWS Złotoryja 147,5 105,20
5.Gajewicz Mateusz /1993/ Kutno 145 104,30
6.Doroszkiewicz Tomasz /1986/ Legnica 140 105,03
7.Duda Marcin /1987/ Opole AZS 137,5 98,44
8.Szydłowski Grzegorz /1985/ Opole AZS 130 95,49
9.Woźniak Michał /1988/ Brzeg 130 93,69
10.Świtaniak Damian /1990/ Bolesławiec Cezar 130 92,72
11.Poprawski Janusz /1978/ Hutnik Pieńsk 115 83,44
12.Stręk Łukasz /1986/ Opole AZS 110 83,45
13.Kołodziej Maciej /1991/ Wałcz Agras 110 80,54
14.Grzebielski Dominik /1994/ Brzeg 110 79,82
15.Woźniak Grzegorz /1993/ Brzeg 105 79,47
16.Nowak Bogumił /1991/ Budziszów Wielki 105 75,38
17.Gilas Piotr /1992/ Nakło nad Notecią 105 75,32
18.Szczęśniak Adrian /1992/ Legnica 95 70,43
19Przybył Jakub /1991/ Siła Struga 85 65,23
20.Hodyl Daniel /1993/ Legnica 70 51,73
21.Tyszkowski Szymon /1988/ Gryfów Sląski 0 0,00

Kategoria do 82,5 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Kalarus Dawid /1987/ OLAWS Złotoryja 180 121,75
2.Chmielnicki Piotr /1983/ OLAWS Złotoryja 175 121,43
3.Daptuch Dawid /1986/ Rzepin 172,5 115,99
4.Fuja Ireneusz /1970/ Legnica 160 107,50
5.Rychlicki Rafał /1983/ Wałcz Agras 155 106,24
6.Tomczak Sławomir /1966/ Lądek Zdrój Olimpia 155 103,91
7.Urbaniak Hubert /1981/ Wrocław 152,5 102,16
8.Jakubowski Damian /1983/ Kutno 150 105,72
9.Krawczuk Wojciech /1964/ Wołów 150 104,72
10.Hołówko Grzegorz /1985/ Zielona Góra 150 101,16
11.Gwizd Jaromir /1989/ Lądek Zdrój Olimpia 145 99,70
12.Pomietło Bartosz /1992/ Hutnik Pieńsk 110 75,58
13.Idzikowski Piotr /1954/ Wałbrzych 110 75,10
14.Mierzwiak Marcin /1993/ Uniejowice 107,5 75,64
15.Biernacki Marcin /1985/ Żagań Pałac Kultury 77,5 53,12
16.Bałut Albert /1988/ OLAWS Złotoryja 0 0,00 x

Kategoria do 90 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Jabłoński Krzysztof /1975/ Kutno 185 118,10
2.Juraszek Andrzej /1977/ Sudety Międzylesie 182,5 116,98
3.Fugiel Mirosław /1955/ Legnica 177,5 113,44
4.Lechowicz Zygmunt /1949/ Żagań pałac Kultury 165 109,82
5.Wesoły Arkadiusz /1968/ Racibórz Mewvago 160 104,99
6.Janas Adam /1973/ OLAWS Złotoryja 160 104,85
7.Zawada Bartosz /1977/ Bolesławiec Cezar 157,5 101,43
8.Ficek Robert /1988/ Wrocław AZS UE 145 93,95
9.Jakubowski Michał /1993/ Brzeg 142,5 94,14
10.Rączka Andrzej /1983/ Wrocław 140 93,52
11.Gilbert Wiesław /1952/ Bystrzyca Kłodzka Revers 140 90,22
12.Bereżyński Kamil /1993/ OLAWS Złotoryja 140 89,53
13.Bucior Mariusz /1991/ Legnica 135 86,33
14.Fryc Łukasz /1982/ Wrocław Regas 112,5 72,50
15.Garncarz krzysztof /1986/ Dąbrowa Górnicza 110 70,71
16.Mędrek Łukasz /1992/ OLAWS Złotoryja 90 57,79
17.Pisalski Grzegorz /1982/ Boguszów Gorce 0 0,00 x

Kategoria do 100 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Ondycz Maciej /1980/ Bytom Progres 217,5 133,52
2.Litwin Jakub /1981/ Hutnik Pieńsk 207,5 129,25
3.Zakrzowski Krzysztof /1977/ Rzepin 205 128,06
4.Łaskowski Damian /1980/ OLAWS Złotoryja 205 127,33
5.Kominek Mariusz /1984/ Wałcz Agras 195 119,40
6.Pasieka Leszek /1955/ Nakło nad Notecią 195 119,07
7.Paligla Łukasz /1982/ Kutno 165 101,34
8.Michalski Łukasz /1984/ Kutno 162,5 100,12
9.Soboń Radosław /1989/ Wrocław AZS UE 155 97,08
10.Komorowski Krzysztof /1966/ Jawor 155 95,20
11.Jurczyk Dariusz /1991/ OLAWS Złotoryja 120 73,73

Kategoria do 110 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Kocyła Andrzej /1976/ OLAWS Złotoryja 220 133,56
2.Ziemba Paweł /1978/ Legnica 200 121,58
3.Rompalski Grzegorz /1982/ Rzepin 197,5 119,82
4.Pawelczyk Wojciech /1982/ Żagań Pałac Kultury 197,5 119,19
5.Stępkowski Leszek /1978/ Wałbrzych 190 114,29
6.Gorzędowski Marcin /1971/ Bytom Progres 180 108,04
7.Jankowski Jerzy /1965/ Oława 175 105,84
8.Kozieł Patryk /1987/ Bystrzyca Kłodzka Revers 170 103,41
9.Piwnicki Tomasz /1984/ Zielona Góra 160 96,88
10.Borko Przemysław /1988/ Rzepin 157,5 94,91
11.Litwin Andrzej /1961/ Hutnik Pieńsk 152,5 90,98
12.Dębicki Paweł /1991/ OLAWS Złotoryja 150 88,74
13.Piejko Tomasz /1976/ Gryfów Śląski 147,5 88,29

Kategoria do +110 kg
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Wynik Pkt Wilks'a
1.Kozłowski Adam /1973/ GKS Chwałowice 240 134,78
2.Świerszcz Andrzej /1972/ Wałcz Agras 220 123,35
3.Król Krzysztof /1984/ Sudety Międzylesie 212,5 121,49
4.Michalski Tomasz /1978/ Kutno 210 119,36
5.Kaszczyc Piotr /1964/ Legnica 205 118,20
6.Piątek Rafał /1980/ Rzepin 202,5 115,20
7.Romanek Henryk /1959/ Siła Struga 200 113,02
8.Celmer Krystian /1986/ Oława 192,5 112,42
9.Jędrak Henryk /1961/ Gryfów Śląski 170 98,92
10.Bajdel Janusz /1990/ Wrocław AZS UE 160 93,46
11.Pieprzyk Maciej /1991/ OLAWS Złotoryja 150 87,59
12.Wronkowski Jarosław /1992/ Ostrowo 142,5 82,61
13.Wronkowski Marian /1957/ Ostrowo 137,5 77,29
14.Bałys Krzysztof /1980/ Wałbrzych 0 0,00 x

Kategoria Open Kobiety
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Waga Współ. W Wynik Pkt W. Miej.
1.Kowalczyk Barbara /1980/ Legnica 56,50 1,1684 60 70,10
2.Płocienniczak Natalia /1994/ Żagań Pałac Kultury 101,00 0,8302 77,5 64,34
3.Szarata Żaneta /1975/ Olaws Złotoryja 58,10 1,1432 55 62,88
4.Lechowicz Paulina /1996/ Żagań Pałac Kultury 66,60 1,0306 60 61,84
5.Grabowska Monika /1994/ Żagań Pałac Kultury 54,30 1,2054 50 60,27
6.Orzeszek Magda /1994/ Żagań Pałac Kultury 43,00 1,4295 40 57,18
7.Kut Renata /1969/ Bolesławiec 69,50 0,9998 40 39,99
8.Wańkowicz Natalia /1987/ Olaws Złotoryja 62,10 1,0858 35 38,00
9.Miarka Anna /1983/ Wrocław Regas 51,20 1,2616 25 31,54
10.Kominek Paulina /1985/ Wałcz Agras 63,60 1,0663 25 26,66

Kategoria Open Mężczyźni
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Waga Współ. W Wynik Pkt W.
1.Kozłowski Adam /1973/ GKS Chwałowice 135,60 0,5616 240 134,78
2.Kocyła Andrzej /1976/ Olaws Złotoryja 100,60 0,6071 220 133,56
3.Ondycz Maciej /1980/ Bytom Progres 97,90 0,6139 217,5 133,52
4.Litwin Jakub /1981/ Hutnik Pieńsk 94,70 0,6229 207,5 129,25
5.Zakrzewski Krzysztof /1977/ Rzepin 94,10 0,6247 205 128,06
6.Łaskowski Damian /1980/ Olaws Złotoryja 95,40 0,6211 205 127,33
7.Świerszcz Andrzej /1972/ Wałcz Agras 137,00 0,5607 220 123,35
8.Kalarus Dawid /1987/ Olaws Złotoryja 81,20 0,6764 180 121,75
9.Ziemba Paweł /1978/ Legnica 100,30 0,6079 200 121,58
10.Król Krzysztof /1984/ Sudety Międzylesie 123,10 0,5717 212,5 121,49
11.Chmielnicki Piotr /1983/ Olaws Złotoryja 78,00 0,6939 175 121,43
12.Rompalski Grzegorz /1982/ Rzepin 100,80 0,6067 197,5 119,82
13.Kominek Mariusz /1984/ Wałcz Agras 98,50 0,6123 195 119,40
14.Michalski Tomasz /1978/ Kutno 126,60 0,5684 210 119,36
15.Pawelczyk Wojciech /1982/ Żagań Pałac Kultury 102,20 0,6035 197,5 119,19
16.Wółkiewicz Łukasz /1987/ Wrocław Regas 74,20 0,7179 165 118,45
17.Jabłoński Krzysztof /1975/ Kutno 90,00 0,6384 185 118,10
18.Żyła Mateusz /1987/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 73,60 0,7221 162,5 117,34
19.Juraszek Andrzej /1977/ Sudety Międzylesie 89,30 0,6410 182,5 116,98
20.Daptuch Dawid /1986/ Rzepin 82,00 0,6724 172,5 115,99
21.Chrzanowski Tomasz /1980/ Opole AZS 63,60 0,8100 142,5 115,43
22.Piątek Rafał /1980/ Rzepin 126,00 0,5689 202,5 115,20
23.Stępkowski Leszek /1978/ Wałbrzych 103,10 0,6015 190 114,29
24.Celmer Krystian /1986/ Oława 112,90 0,5840 192,5 112,42
25.Fudała Mateusz /1989/ Brzeg 74,90 0,7132 157,5 112,33
26.Gorzędowski Marcin /1971/ Bytom Progres 103,70 0,6002 180 108,04
27.Fuja Ireneusz /1970/ Legnica 82,10 0,6719 160 107,50
28.Rychlicki Rafał /1983/ Wałcz Agras 79,50 0,6854 155 106,24
29.Jakubowski Damian /1983/ Kutno 76,20 0,7048 150 105,72
30.Tomczak Adrian /1989/ Lądek Zdrój Olimpia 66,60 0,7794 135 105,22
31.Bałut Rafał /1989/ Olaws Złotoryja 74,90 0,7132 147,5 105,20
32.Doroszkiewicz Tomasz /1986/ Legnica 69,90 0,7502 140 105,03
33.Janas Adam /1973/ Olaws Złotoryja 85,70 0,6553 160 104,85
34.Suchodolski Marek /1970/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 67,50 0,7710 135 104,09
35.Kozieł Patryk /1987/ Bystrzyca Kłodzka Revers 100,10 0,6083 170 103,41
36.Bus Daniel /1986/ Polkowice 61,00 0,8402 122,5 102,92
37.Urbaniak Hubert /1981/ Wrocław 82,50 0,6699 152,5 102,16
38.Zawada Bartosz /1977/ Bolesławiec Cezar 88,50 0,6440 157,5 101,43
39.Paligla Łukasz /1982/ Kutno 97,80 0,6142 165 101,34
40.Hołówko Grzegorz /1985/ Zielona Góra 81,60 0,6744 150 101,16
41.Michalski Łukasz /1984/ Kutno 97,10 0,6161 162,5 100,12
42.Gwizd Jaromir /1989/ Lądek Zdrój Olimpia 79,10 0,6876 145 99,70
43.Duda Marcin /1987/ Opole AZS 74,50 0,7159 137,5 98,44
44.Soboń Radosław /1989/ Wrocław AZS UE 93,60 0,6263 155 97,08
45.Piwnicki Tomasz /1984/ Zielona Góra 101,30 0,6055 160 96,88
46.Nagraba Cezary /1990/ Jasienica 58,30 0,8759 110 96,35
47.Szydłowski Grzegorz /1985/ Opole AZS 71,90 0,7345 130 95,49
48.Borko Przemysław /1988/ Rzepin 102,60 0,6026 157,5 94,91
49.Sroka Jarosław /1990/ Olaws Złotoryja 59,60 0,8581 110 94,39
50.Ficek Robert /1988/ Wrocław AZS UE 87,50 0,6479 145 93,95
51.Woźniak Michał /1988/ Brzeg 72,80 0,7207 130 93,69
52.Rączka Andrzej /1983/ Wrocław 82,90 0,6680 140 93,52
53.Bajdel Janusz /1990/ Wrocław AZS UE 112,80 0,5841 160 93,46
54.Świtaniak Damian /1990/ Bolesławiec Cezar 74,90 0,7132 130 92,72
55.Biernacki Piotr /1989/ Roszkowice 65,00 0,7952 115 91,45
56.Piejko Tomasz /1976/ Gryfów Śląski 104,50 0,5986 147,5 88,29
57.Pomorski Radosław /1989. Żagań Pałac Kultury 65,10 0,7942 107,5 85,38
58.Hryc rafał /1988/ Sudety Międzylesie 67,20 0,7738 110 85,12
59.Jarnicki Tadeusz /1955/ Gryfów Śląski 67,40 0,7719 110 84,91
60.Stręk Łukasz /1986/ Opole AZS 68,90 0,7586 110 83,45
61.Poprawski Janusz /1978/ Hutnik Pieńsk 73,10 0,7256 115 83,44
62.Białek Rafał /1990/ Jasienica 55,10 0,9250 90 83,25
63.Durmaj Paweł /1990/ Olaws Złotoryja 60,00 0,8529 97,5 83,16
64.Fryc Mateusz /1983/ Wrocław Regza 65,40 0,7911 105 83,07
65.Baranowski Sebastian /1987/ Sudety Międzylesie 67,40 0,7719 100 77,19
66.Fryc Łukasz /1982/ Wrocław Regas 88,40 0,6444 112,5 72,50
67.Garncarz krzysztof /1986/ Dąbrowa Górnicza 88,80 0,6428 110 70,71
68.Biernacki Marcin /1985/ Żagań Pałac Kultury 79,50 0,6854 77,5 53,12
69.Tyszkowski Szymon /1988/ Gryfów Sląski 75,00 0,7126 0 0,00
69.Bałut Albert /1988/ Olaws Złotoryja 82,00 0,6724 0 0,00
69.Pisalski Grzegorz /1982/ Boguszów Gorce 85,60 0,6557 0 0,00
69.Bałys Krzysztof /1980/ Wałbrzych 111,20 0,5866 0 0,00

Kategoria Junior
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Waga Współ. W Wynik Pkt W.
1.Gajewicz Mateusz /1993/ Kutno 74,00 0,7193 145 104,30 1
2.Jakubowski Michał /1993/ Brzeg 84,50 0,6606 142,5 94,14 2
3.Adach Kamil /1993/ Legnica 65,20 0,7932 115 91,22 3
4.Bereżyński Kamil /1993/ Olaws Złotoryja 89,70 0,6395 140 89,53
5.Dębicki Paweł /1991/ Olaws Złotoryja 108,20 0,5916 150 88,74 5
6.Pieprzyk Maciej /1991/ Olaws Złotoryja 113,00 0,5839 150 87,59
7.Bucior Mariusz /1991/ Legnica 89,70 0,6395 135 86,33 7
8.Wronkowski Jarosław /1992/ Ostrowo 116,00 0,5797 142,5 82,61 8
9.Skowron Mateusz /1991/ Olaws Złotoryja 67,00 0,7756 105 81,44
10.Darczewski Rafał /1992/ Bystrzyca Kłodzka Reeves 63,90 0,8067 100 80,67
11.Kołodziej Maciej /1991/ Wałcz Agras 72,20 0,7322 110 80,54 11
12.Grzebielski Dominik /1994/ Brzeg 73,10 0,7256 110 79,82 12
13.Woźniak Grzegorz /1993/ Brzeg 69,10 0,7569 105 79,47 13
14.Modrzejewski Mateusz /1993/ Boguszów Gorce 63,00 0,8166 95 77,58
15.Mierzwiak Krzysztof /1992/ Uniejowice 63,20 0,8144 95 77,37
16.Mierzwiak Marcin /1993/ Uniejowice 76,40 0,7036 107,5 75,64
17.Kebłesz Jacek /1993/ Olaws Złotoryja 61,00 0,8402 90 75,62 17
18.Pomietło Bartosz /1992/ Hutnik Pieńsk 79,20 0,6871 110 75,58
19.Nowak Bogumił /1991/ Budziszów Wielki 74,20 0,7179 105 75,38 19
20.Gilas Piotr /1992/ Nakło nad Notecią 74,30 0,7173 105 75,32 20
21.Stawiarski Grzegorz /1992/ Olaws Złotoryja 66,50 0,7804 95 74,14 21
22.Soja Mateusz /1992/ Biernatów 64,50 0,8004 92,5 74,04 22
23.Jurczyk Dariusz /1991/ Olaws Złotoryja 97,70 0,6144 120 73,73 23
24.Kupiec Dominik /1992/ Legnica 57,10 0,8934 80 71,47 24
25.Szczęśniak Adrian /1992/ Legnica 71,00 0,7414 95 70,43 25
26.Fuja Patryk /1993/ Legnica 59,80 0,8555 80 68,44 26
27.Przybył Jakub /1991/ Siła Struga 67,90 0,7674 85 65,23 27
28.Woźniak Krzysztof /1993/ Brzeg 65,50 0,7901 82,5 65,18 28
29.Gołębiewski Jakub /1994/ Kozów 59,80 0,8555 75 64,16 29
30.Sobczyszyn Jakub /1991/ Złotoryja 62,00 0,8281 75 62,11 30
31.Owsianka Piotr /1994/ Siła Struga 57,00 0,8949 67,5 60,41 31
32.Mędrek Łukasz /1992/ Olaws Złotoryja 89,00 0,6421 90 57,79 32
33.Piorun Marcin /1993/ Siła Struga 56,80 0,8979 62,5 56,12 33
34.Przybył Tomasz /1994/ Siła Struga 60,00 0,8281 65 53,83 34
35.Hodyl Daniel /1993/ Legnica 71,30 0,7390 70 51,73 35
36.Piorun Tomasz /1995/ Siła Struga 36,90 1,3354 32,5 43,40 36

Kategoria Weteran
Nazwisko i Imię Miejscowość - Klub Waga Współ. W Wynik Pkt W.
1.Pasieka Leszek /1955/ Nakło nad Notecią 99,20 0,6106 195 119,07
2.Kaszczyc Piotr /1964/ Legnica 118,50 0,5766 205 118,20
3.Fugiel Mirosław /1955/ Legnica 89,80 0,6391 177,5 113,44
4.Romanek Henryk /1959/ Siła Struga 130,70 0,5651 200 113,02
5.Lechowicz Zygmunt /1949/ Żagań pałac Kultury 83,40 0,6656 165 109,82
6.Jankowski Jerzy /1965/ Oława 101,60 0,6048 175 105,84
7.Wesoły Arkadiusz /1968/ Racibórz Mewvago 85,50 0,6562 160 104,99
8.Krawczuk Wojciech /1964/ Wołów 77,30 0,6981 150 104,72
9.Tomczak Sławomir /1966/ Lądek Zdrój Olimpia 82,40 0,6704 155 103,91
10.Jędrak Henryk /1961/ Gryfów Śląski 114,40 0,5819 170 98,92
11.Komorowski Krzysztof /1966/ Jawor 97,80 0,6142 155 95,20
12.Litwin Andrzej /1961/ Hutnik Pieńsk 105,50 0,5966 152,5 90,98
13.Gilbert Wiesław /1952/ Bystrzyca Kłodzka Revers 88,40 0,6444 140 90,22
14.Wronkowski Marian /1957/ Ostrowo 134,80 0,5621 137,5 77,29
15.Idzikowski Piotr /1954/ Wałbrzych 80,00 0,6827 110 75,10

Nagrodę Główną Laptopa wylosował: Mirosław Fugiel z Legnicy

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski w WL RAW - Złotoryja 06.11.2010 r.

Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness