SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Szanowny Panie WZOREK czytaj Pan dokładnie co jest napisane !!!!!! Doskonale wiem że zawody w Strzegomiu i Olszance to zawody PZKiTS. To też napisałem że pewnie tam PZKiTS nie zezwoli na start zawodnikom posiadającym ważne licencje którzy startowali u Andrzeja. I twierdzę że tacy zawodnicy zwieszeni będą jedynie do końca tego roku !!! A POTEM ZWIĄZEK ZNÓW WYCIĄGNIE OD NICH ŁAPĘ PO K A S E !!!!!!!!!!!!!! za licencje na 2011 r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
chyba się kolego mylisz. Zeby kogoś zawiesić trzeba najpierw wobec niego rozpocząć postępowanie dyscyplinarne i oznajmić mu o jego zawieszeniu. Jeśli przyjechałbym na zawody 300km i zapłacił za start pod "banderą" związku 60 pln a jakiś "krawat" powiedział by mi że nie mogę wystartować to normalnie bym się zbulwersował. To nie taka łatwa i szybka droga aby kogoś zawiesić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3551
Związek pewnie nie wyciągnie żadnych konsekwencji, jak to było rok temu. Ale kluby to co innego. Mnie osobiście zawiesili na 12 miesięcy... I co z tego, że związek by nas zawiesił odwiesił, jak klub może wyciągnąć konsekwencje. Ja osobiście mam cały rok z głowy...

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 942
Panowie, dopóki związek (komisja dyscyplinarna) nie przeprowadziła postępowania dyscyplinarnego wobec (zawodnika) i nie ogłosiła zawieszenia to nikt nie ma prawa nie dopuścić do startu na zawodach.Po drugie prawo nie działa wstecz! Czyli jeżeli ktoś wystartuję w Strzegomiu czy Pogorzeli a zostanie "ukarany" w np.w styczniu to nie można anulować takiego startu.Na dzień dzisiejszy nikt nikogo nie zawiesił!Co innego klub, który ma takie prawo i może ukarać zawodnika za start/ złamanie regulaminu klubu i taki zawodnik nie może startować na zawodach "związkowych".Może się od takiej decyzji odwołać ale...małe szanse.Panowie mała prośba /rada nie przypominajmy "na forum" o konsekwencjach bo przeczyta to ktoś ? kto w końcu powiadomi lub przypomni o możliwości kary.100% kar dyscyplinarnych to niestety donosy, więc......................życie się toczy dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
witam wszystkich! powiem tak co roku staram sie pomagać Andrzejowi w zawodach i z roku na rok zawody są coraz lepsze i nasza organizacja tez sie poprawia!Dzięki takim ludziom którzy piszą ze to czy tamto było źle lub im nie pasowało na zawodach! Za to dziękuje im ja! I mam nadzieje że ktoś z was będzie organizował zawody na taką skale i tak samo będziemy mogli pisać ze jakieś pierdoły nam nie pasowały!!! Ogólnie zawody były pierwsza klasa!! Z tego co mi wiadomo to za rok będzie jeszcze lepsza impreza!! Pozdrawiam wszystkich którzy byli na zawodach!!No i oczywiście organizatora!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Szanowny Panie śmiały100 !!!!!!
Czytaj ze zrozumieniem !!!!!
Napisałem że wymienione przez Ciebie zawody w Strzegomiu i OLszance są w kalendarzu,a z tego logicznie wynika że nie wolno im zabronić takich startów jak mają opłacone składki.JUż ktoś wyjaśnił mechanizm/procedury zawieszania zawodników przez PZKFiTS.

PS.
Jak już piszesz o jakimś związku to rób to,wpisując poprawną nazwę. Czyli w tym wypadku PZKFiTS a nie PZKiTSbo ten drugi wymieniony już dawno nie istnieje...

KOŃCZYMY SPAM,ZARAZ ZAMYKAM TEMAT.
DO DYSKUSJI ZAPRASZAM DO TEMATU ,,SPAM...,,

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-11-11 16:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
macek ty wiesz ja wiem że robimy bardzo dobre zawody i wiele innych osób które mają jakiekolwiek pojęcie o tej dyscyplinie też o tym wie,więc skupmy sie na naszej robocie a za rok wszystkich zaskoczymy z nowościami,pamiętajcie my się dopiero rozkręcamy z organizacją tych zawodów i dla nas najważniejsi są zawodnicy-sport bez granic i miła atmosfera,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
bench35

O to właśnie chodzi by o nie pisać o karach, zawiasach dla zawodników czy startach pod innym nazwiskiem.. :)

Rozumiesz mnie i chyba znasz mnie, że ja nie odpuszczę każdym zawodom.. no szkoda że teraz mam szkołę bo strzegom mi wypada.. :(

I tu nie chodzi o IPF czy inne federacje.. dla mnie liczą się starty i dobra zabawa:)


pozdrawiam ;)

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
a ja mam już teraz dla Was ciekawą informację i propozycję od naszego gościa z zagranicy Olivera Becka, - Oliver Beck rozmawial z niemieckim organizatoren RAW Bench Press, Enrico Schütze, on też poza związkiem organizuje mistrzostwa RAW 10.05.2011 w Stendal za Berlinem i bardzo chciałby zaprosic Nas wszystkich do uczestnictwa w tych mistrzostwach, tak żeby była rywalizacja międzynarodowa :)
i co wy na to?

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
Mi się tam podoba pomysł :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

Wiecej