SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
bimber,nie chodzi o stronniczość,bo raczej nie sądzę,aby celowo komuś palili lub zaliczali tylko o brak spójności w sędziowaniu.Oglądałam uważnie całe zawody i po prostu rzuciło mi się w oczy,że wyciskanie bez zatrzymania i bez komend powoduje chaos w sędziowaniu.Miałam wrażenie,że sędziowie gubią się co komu zaliczać a co nie.Było mnóstwo spalonych podejść za technikę właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Podobne wrażenie odniosłem. Pod koniec, kiedy sędziowie byli już zmęczeni zaliczyli kilka podejść z oderwaniem tyłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Bimb fajny pseudonim artystyczny przyjąłeś heh. Pozdro.

Zmieniony przez - BARTLEY8 w dniu 2010-11-07 18:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9876
Panowie Sędziowie siedzieli 10 godzin i mieli prawo byc zmęczeni. Według mnie nie było dużych uchybień i bardzo sprawnie wykonali swoją pracę. Pragnę też zakomunikowac, że Ci Panowie wykonywali swoją pracę z pasji do tego sportu i specjalnie dla Nas, dla Was, dla tej imprezy i zrobili to wszystko nie biorąc ani złotówki - więc wielki szacunek dla Nich

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
FrankiPL-największy szacunek dla Ciebie,za niespotykane na zawodach rangi MP,czy PP
expresowe podliczenie i natychmiastowe wywieszenie wyników.Również dla Andrzeja,
pomimo widocznego zmęczenia wspomagał wszystkich zawodników.Chwała Wam za wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
mifu dziękujemy, ostatni tydzień musieliśmy z bratem ostro pracowac nad dopięciem zawodów na ostatni guzik,fakt byłem zmęczony ale nie czułem tego bo byłem z wami i cieszę się że mogłem rywalizowac z tak dobrymi zawodnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
impreza wypadła wzorowo.

Wielkie gratki dla organizatorów.

Teraz zapraszamy w maju do Warszawy na II edycję Mistrzostw SFD. Szczegóły niebawem...

Szlifujcie formę ponieważ będzie o co powalczyć

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Wuchta34 Złotoryja i Legnica napewno u Ciebie zawita,dziękuje że przyjechałeś jak byś potrzebował jakiejś pomocy w organizacji daj znac a napewno pomożemy,mogę przywieź do Ciebie tych akrobatów na pokaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
jasne, że tak. Będziemy w kontakcie Andrzeju.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
wuchta wyślij mi nazwę tych witamin, bo mam dość tych skurczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC V PUCHARU ŚLĄSKA

Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

WHEY premium