SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin: Przygotowania do MPJ 2015 jesień

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mikołaj miło było Cię widzieć Przy czasie wpadaj do nas na trening i pogaduchy bo na zawodach wszystko było w biegu i zmęczenie duże. Tymczasem zbierajmy siły do jesieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Sylwia - również się cieszę, że miałem okazję Was zobaczyć i Ciebie wysmarowaną bronzerem heheh za mało lodów podjadłaś i dlatego był problem z tym naszym wspólnym zdjęciem na końcu bardzo chętnie przyjadę do Śremu, ale muszę nieco nabudować żeby było co pokazać jesteśmy w kontakcie cały czas, im bliżej zawodów tym częściej będę wpadał wiadomo

Siły zbieram na jesień, zaczynam porządnie jeść, ale przyznam, że początek masówki nie jest jakiś wymarzony. Po wczorajszym treningu znowu kolano dziś daje o sobie we znaki i wróciłem do punktu początkowego... Rejestruję się do ortopedy sportowego prywatnie, do tego szybkie USG i będę wiedział co się dzieje, zamiast gdybać. Myślę, że to nic poważnego, bo jak nie katuję tej nogi to wszystko powoli wraca do normy. Zawsze szukam jakichś dobrych stron różnych sytuacji - nogi to mój atut, więc jak nieco je odpuszczę to nie stanie się dramat. Teraz i tak na celownik idzie cała góra sylwetki, głównie barki, klatka i grubość pleców.

Jutro przyjeżdża do mnie człowiek-malarz Testozaur i robimy ostro klatę na nowej siłowni we Wrocławiu - to oznacza nowego partnera treningowego, nowe maszyny i nowe bodźce

Do jutra !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 zjadłam - proteinowego A na zdjęciach zasypiałam z przemęczenia - jeszcze odsypiam, padam popołudniami, dzisiaj na sofie się obudziłam w dziwnej pozycji hehehe aż się sama śmiałam Dajcie tam czadu i pozdrówka dla Testozaura!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

22.04.2015 - klatka, triceps


1. Wyciskanie na maszynie 4s x 8-20p + podwójny dropset na końcu
2. Wyciskanie na maszynie smitha, ławka pozioma 4s x 8-12p + podwójny drop na końcu (filmik)
3. Maszyna butterfly 4s x 12-15p
4. Pompki na poręczach 3s x 8p

5. Prostowanie ramion w oparciu pleców o platformę 4s x 12-15p + dropset na końcu (filmik)
6. Uginanie przedramion nad głową jednorącz 3-4s x 10p

+20min aero po treningu









Komentarz do treningu


Dziś wykonałem gościnny trening w Pure Jatomi. Oczywiście z racji tego, że była to nowa dla mnie siłownia, korzystałem ze sprzętu z którym nie mam styczności na codzień, dlatego wolne ciężary poszły w odstawkę. Zrobiłem mocny trening z dobrym partnerem treningowym (Testozaur ), ciężary co prawda śmieszne i ciężko było mi dotrzymać kroku Maćkowi, ale usprawiedliwiam się tym, że to dopiero początek masy %)

Zaciekawiła mnie bardzo maszyna smitha, która pomagała wyciskać, nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Ciekawe wrażenia, ale chyba wolę dobrze nasmarowaną klasyczną maszynę smith'a. W Sandow Śrem jest rewelacyjna, u mnie niestety nieco wadliwa

Na koniec jakieś szybkie fotki, Maciek na redukcji, ja można powiedzieć, że roztrenowanie, bo dopiero masówka od 3 dni leci.. Podpuchłem wodą od większej ilości węglowodanów, ale to celowy zabieg.

















Dieta

taka jak na rozpiskach, dziś przodował ryżyk z kurczakiem. Tu fotka ze śniadania akurat.




Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-04-22 22:02:56

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
pompa była straszna :D małe ciężary ale bardzo intensywnie będzie ała :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Sylwia Ś. - dziękujemy dobrze, że nie napisałaś "piękne chłopaki"

24.04 bary, bicepsy, brzuch

1. Wyciskanie siedząc
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10
50kg x 10

(10 serii jak komuś się nie chce liczyć )

2. Wymachy boczne
7kg x 20
8kg x 15
9kg x 10
10kg x 10
12kg x 10
15kg x 10
18kg x 10
15kg x 10
12kg x 10

3. Uginanie przedramion w oparciu o kolano 5s x 15p

4. Uginanie młotkowe 3s x 10p do 18kg

Komentarz do treningu

Dzisiaj trening priorytetowej partii, schemat działania już podyktowany przez Artura - mi to na prawdę odpowiada. Prosty i ciężki trening, sprawdziło się to przy budowaniu nóg, sprawdzi się przy innych partiach kluczem będzie tu liniowa progresja, postaram się dorzucać regularnie. Dziś ciężary zachowawcze, ale dały popalić, za tydzień dokładamy i zaczynamy rosnąć !

Miska

1 posiłek: 5 jaj + 150g owsa + dżem
2 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryż parboiled + 15g olej lniany
TRENING
3 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 200g ryż parboiled
4 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryż parboiled + 15g olej lniany
5 posiłek: 200g fileta z kurczaka + 100g ryż parboiled + 15g olej lniany
6 posiłek: 200g fileta z tilapii + 50g orzechów ziemnych

To tylko schemat, między posiłkami podjem czasem jakieś owoce, ryż czasem jem na słodko czasem z kurczakiem. Wczoraj np. wypadł mi jeden posiłek typu kurak z ryżem i wjechał "cheatmeal" - łopatka wieprzowa, garnek ziemniaków jakieś warzywa.





Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-04-24 13:27:02

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Cały czas go namawiam, ale coś wymyśla cały czas

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
możę kiedyś :) na obecną chwile mam osobiste tematy na głowie więc narazie odpuszczam ten temat ale co wcale nie oznacza że się op*****lam niebawem kolejna odsłone zrobimy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

Następny temat

Opalanie przed zawodami

WHEY premium