SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Migrena a ćwiczenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Witam, od kilku miesięcy wykonuję trening w domowych warunkach z sfd i dotąd nie miałem żadnych niepokojących objawów. Kilka dni temu (w czwartek) w szkole dopadł mnie strasznie silny ból głowy poprzedzony problemami ze wzrokiem (obraz mi się rozmazywał, nie widziałem liter). Z tego co pamiętam, to podobne objawy miałem około rok temu, trwały one przez 2-3 dni, ale wtedy jeszcze nie ćwiczyłem. Po przyjściu do domu położyłem się spać i w piątek wszystko było już ok. Ćwiczę co dwa dni (pon,śr,pt), a więc wczoraj znów trenowałem. Dziś w nocy ok. 4 nad ranem obudził mnie tak samo silny ból głowy, jak ten czwartkowy, wziąłem tabletkę i poszedłem spać dalej. Czy ból ten może być konsekwencją wykonywanych przeze mnie ćwiczeń? Aż boję się podchodzić jutro do treningu, jeżeli znów w nocy miałbym przez to przechodzić.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo przyczyn może być masa. Konieczna jest wizyta u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ile masz lat? Od kiedy pojawiły się bóle? Opisz dokładniej co towarzyszy tej sytuacji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mam podobny problem. Kobieta, 26 lat nigdy nie mialam bolow migrenowych. Dzis w trakcie przysiadu poczulam nagly pulsujacy bol, jednostronny - w skroni. Tetnica skroniowa bardzo nabrzmiala i widoczna. Polozylam sie na plecach ale bol nie ustal, za to zrobilo mi sie nie dobrze. Bardzo intensywnie reagowalam na bodzce: swiatlo, zapach. Musialam przerwac cwiczenia isc do domu i polozyc sie. 300mg ibuprofenu i okolo godziny snu zniwelowalo bol, ale caly dzien czuje sie oslabiona. Objawy migrenowe pomimo braku aury, ale nie jestem do tej teori przekonana, jakies pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Prawdopodobnie. Spróbuj Cefalgin przyjęte z miejsca zaraz po pierwszych objawach.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kosc srodrecza po zdjeciu szyny

Następny temat

"Sztywność" mięśni

WHEY premium