SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Czesc:) mam teraz duzo czasu i chciałem wyrobic sobie chociaz taki maly skromny kaloryfer na brzuchu i mam do Was pytanie jakie cwiczenia najlepiej stosowac? Patrzylem po roznych tematach ale wszedzie tam jest mniej wiecej o spalaniu tluszczu. Ja tego tluszczu mam bardzo mało, mam 183 cm wzrostu i 65 kg. Wiec chodzi mi o takie cwiczenia po ktorych zacznie byc widoczna rzezba brzucha:) zacząlem ostanio a6w ale rozne są opinie i nie wiem czy nie zmienic na cos innego. Niestety nie mam drązka;/

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 183

Cel treningowy: Wyrzezbienie brzucha

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: pilka nozna, siatkowka, biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
no od wrzesnia ide do studia do duzego miasta, tam mysle bedzie mozliwosc pojscia na silownie, ale poki co musze cwiczyc jakos w domu zeby chociaz takie malusie efekty byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A6W sobie daruj.

Zacznij jeść i ćwiczyć najlepiej całe ciało, strasznie chudy jesteś...

https://www.sfd.pl/TRENING_CORE__ćwiczenia_stabilnosci_ogólnej-t595150.html

Zobacz sobie te ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
no kurde żre za dwoch a w bicka nic nie przybywa.. przytyc raczej bedzie mi ciezko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To zacznij odpowiednio jeść.

Dział Odzywianie i poczytaj posty podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
A co do 6weidera, bo odpowiedzi kolega dall nie uzyskał. To jeśli tłuszczu nie masz, co z wagi i wzrostu wywnioskowuje, to po skończeniu 42 dni 6weidera będzie widoczny kaloryfer, lecz program ABS 8 min. zajmuje o wiele mniej czasu dziennie, a efekty są lepsze, gdyż kształtuje wszystkie mięśnie brzucha, a A6w skupia się na mięsniu prostym.



- ABS8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Uważam, że te wszystkie programy typu A6W i ABS to pomyłka. Nie wiem po co aż tak kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tak słuchaj słuchaj po

A6W - bedziesz miał może i widoczny skatowany i przepalony miesien brzucha , nie do uzytku- daj sobie spokoj, bo ten a6w juz powoli mi sie kojarzy na necie jak jakies tanie opowiesci z krytpy!!

napisz dokładnie jakim sprzetem dysponujesz , byc moze sie cos sklei na szybkosci i bedziesz miał plan i wtedy do planu doda sie jakies cwiczenie na brzuch, dodatkowo (pilka nozna, siatkowka, biegi) i bedzie git! uwierz- juz takie smieszne bajeczne programy przerabiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
no wiec nie dysponuje zadnych sprzetem poza hantelkami ale nie wiem czy one pomoga przy kształtowaniu brzucha:) poza tym moge biegac czesto, grac w noge tez z tym nie ma problemu. To ten ABS leszpy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
patrzylem tez na ABS II ale tam trzeba drazek a ja nie mam;/ nie da sie tego jakos zastapic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
A dysponujesz partnerem treningowym? Wtedy mógłbyś robić brzuszki prof. Jandy, o ile dasz radę. Do tego oczywiście porządny trening całego ciała oparty o ciężkie ćwiczenia wielostawowe. Takie cud programy jak a6w czy abs sobie jak najszybciej odpuść.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jak chcesz cwiczyc cwicz całe ciało ( hantelki-obciazenie)???? jakie , jakis drazek do podciagania, jakiejs sztangi z zlomu nie znajdziesz i jakiegos zlomu żeby na nia zarzucic, minimalny wysilek , jesli chcesz dobrze wygladac, jezeli to cie nie rajcuje to daj sobie spokoj i zostan

pilka nozna, siatkowka, biegi- przy tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 dni - masa

Następny temat

Plan do oceny i poprawki

WHEY premium