SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Brzuch, trenować przed czy po aerobach?

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3389
Po areobach- wtedy masz najszybsze spalanie. Ja osobiście od roku stosuje tylko ABS II. Dzieki temu nawet na masie mam fajną krate:) a po wycince jest masakra, mieśnie wygladaja naprawde swietnie:)

Wątroba się regeneruje a nerki są dwie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
witam

chciałem poprosić o ocenę treningu na brzuch. udało mi się "wypłaszczyć" go za pomocą tych treningów :

poziom 1wszy:



poziom 2gi:



robiłem je codziennie rano (1 dzień w tygodniu na przerwę)i je polecam na spalanie tkankę tłuszczową, są szczególnie dobre robiąc je rano, bo przerzucają mięśnie brzucha na spalanie tłuszczy, i łatwo się je wykonuje; puszcza się filmik, nie potrzeba żadnego sprzętu, muzyka do rytmu leci i nie musimy się o niczym martwić, zwyczajnie wykonując ćwiczenia na ekranie ;), nawet za nas liczą :D ;).
lecz teraz jak już mam płaski to chce sobie wyrobić ładne kształty i wymyśliłem taki oto trening:

poniedziałek, środa, piątek:
- Spięcia z obciążeniem : 4 * 15
- skłony boczne stojąc z obciążeniem: 4 * 15
- unoszenie nóg w leżeniu płaskim: 4 * 20

wtorek, czwartek, niedziela
- biegi 20min. (stopniowo zwiększamy do 40min, zgodnie z zaleceniami Si2uiel)

chciałbym poprosić o komentarze, opinie i ocenę, co poprawić? co zmienić?.nie powiem że zależałoby mi na tym, by ten trening na sam brzuch można było w domu robić, ale rozumiem jeżeli skłonny na "Allaha" i unoszenie nóg że skrętem na drążku, będą lepszym rozwiązaniem.

no i na koniec chciałbym podziękować Si2uiel za rozpoczęciu tematu i przekazanie wiedzy

z góry dziękuję za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak bedziesz go trenowal ze zbyt duza czestotliwością to płaski pozostanie ci do końca zycia- mslę,ze jeden cięzki trening w tyg. wystarcza, ew. mozna dodac jeszcze jeden średniointensywny[tzw. lekki] ale to max. częstotliwośc.

do prawdziwego treningu m. brzucha musisz mieć;
drążek/podporę bo inaczej trudno bedzie trenowac jego dolną częśc

do reszty natomiast nie potrzeba już nic procz dobrych chęcie, jakieś obciązniki aby trenować z progresem, no i tez szt-ka do wykonywania opadu bocznego.

allahy to b. dobre ćw. ale musisz miec wyciąg gorny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
a ile uważasz że powinno być powtórzeń w tym treningu z maksem intensywności? czy zwyczajnie jechać do ostatniej kropli potu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w przedziale 8-15, z tym,ze jak pisałem musza byc dobrane wasciwe ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
- unoszenie nóg że skrętem na drążku 4* 15
- "Allahy" 4*15

teraz już powinno być okej ;) i to nawet w poprawnej kolejności (wpierw dolne, boczne potem górne).
jeszcze zamiast biegów planuje robić HIIT 3 razy w tygodniu, słyszałem że efekty lepsze, z resztą trening wygląda ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
teraz już lepiej- z tym,ze na skosne raczej wrzuciłbym oddzielne ćwiczenie

np. opad boczny ze sztangielką
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
Czy plan jest dobry czy trochę za intensywny ?
PN:Bieganie/Rower 20min+5min co tydzień więcej
WT:Brzuch: A6W
ŚR:WOLNE
CZ:Brzuch A6W
PT:4x15sklon w leżeniu płasko,4x15spięcia brzucha,4x15unoszenie kolana płasko,3x10-pompeczki
SOB-WOLNE
ND-Rower/Bieganie 20min+5min więcej co tydzień
Z czasem będę zwiększał ilość powtórzeń no i czas biegania ;)
P.S Oczywiście dieta,jak kupie drążek to będę robił ćwiczenia na podciąganie nóg itd. 4x15 ;)
Zmieniony przez - Oti w dniu 2013-03-19 19:37:09

Zmieniony przez - Oti w dniu 2013-03-19 19:46:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

WHEY premium