SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mex nutrition - American Standard Whey

temat działu:

Mex nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29190

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165


American Standard Whey

Opis
American standard Whey

To mieszanka WPC i WPI wzbogacona o glutaminę i BCAA.
American Standard Whey to białko którego smakiem będziesz się delektować, jest łatwy w przygotowaniu i nie powoduje wzdęć lub innych dolegliwości żołądkowych.
Zalecane dawkowanie

Należy stosować 1-2 porcje dziennie, między posiłkami
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE American standard Whey
Porcja 29g
Ilość porcji w opakowaniu 78
Opakowanie 2270g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 103kcal
Tłuszcz 1g
Węglowodany 2g
Białko 21g
Potas 145mg
Wapń 140mg
Magnez 8mg
Fosfor 80mg
Zawartość aminokwasów w porcji:
L-alanina 1,4g
L-arginina 0,4g
Kwas asparaginowy 1,6g
Cysteina 0,6g
Kwas glutaminowy 3,9g
L-glicyna 0,4g
L-histydyna 0,4g
L-izoleucyna 1,3g
l-leucyna 2,8g
L-lizyna 1,4g
L-metionina 0,6g
L-fenyloalanina 0,6g
l-prolina 1g
L-seryna 1,3g
L-treonina 1,1g
L-tryptofan 0,4g
l-tyrozyna 0,8g
L-walina 1,3g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
ok, wiec spróbuje sam : przypuszczam ze badanie jest wykonywane na 100 g wiec w 100 g jest 76,1. i tak tego nie kupuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
i jak to bialko \??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7461
Dzis wypilem pierwsza dawke, mam smak lodow waniliowych ,strasznie slodki,rozpuszczalonosc bardzo dobra zero grodek, i zero piany mozna odrazu pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie mam to białko, kupiłem bo znajomi polecali. Jak dla mnie bardzo dobry smak, świetna rozpuszczalność i nie ma grudek.

Jedyny minus to, że jest strasznie gęste, jak weźmiesz 2 miarki do jednego szejka 400-500ml, to nie idzie wypić

Ocena 8/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 456
Białko zakupiłem około tygodnia temu. Jak dla mnie smak waniliowy jest super, z mlekiem może troszkę zbyt słodkie, ale poza tym nie mam uwag. Rewelacyjnie się rozpuszcza i nie ma żadnych gródek. Mogę śmiało polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Gęste, smak chemiczna truskawka, na redukcję było okej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Testowałem czekoladowy i truskawkowy. Oba fajnie słodkie i smaczne. Piję z wodą. Rano truskaweczka do ryżu idealnie podchodzi. Polecam! Rozpuszczalność super.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Jadłem to białko dosyć długo i generalnie jestem zadowolony. Zawsze brałem smak waniliowy i jak mi się znudził (piłem z mlekiem - słodki ale ja takie lubię) to dodawałem płaską łyżeczkę stołową kawy rozpuszczalnej, czekolady w proszku, kakao albo odrobiny i miodu i smakowało super. Cena też jest całkiem przystepna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sensowne, rozpuszczalność bardzo dobra, smak średni, chemiczny. Jeśli nie wałują ze składem to stosunek cena/jakość bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Smak wanilia, niewiarygodnie słodki. Aromat waniliowy przyjemny, ale ogromna ilość cukru bardzo przeszkadza. Wizualnie w odżywce cukier aż błyszczy, mnóstwo kryształków, jest go naprawdę dużo. Rozpuszczalność bardzo dobra. Zero piany.
ps. Nigdy już nie kupię nic z tej firmy. Ta odżywka to gainer, a nie białko. Szczerze zdecydowanie nie polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Miałem parę razy to białko i według mnie bardzo dobre. Smaki vanilia i truskawka naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyły, spodziewałem się czego innego po takiej cenie. Wartości odżywcze podane na etykiecie nie mówią nic o dużej zawartości cukru?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mex nutrition - Gluta-Max

Następny temat

Mex nutrition - Matrix 10

WHEY premium