Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 25471 razy
  • Autor

    Metypred

  • niuniek8
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 101
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 3128

    Wysłano 29 lipca 2004 23:45

    zgłoś naruszenie

    Witam. W okresie w ktorym robilem mase w zeszłym roku po treningu strasznie sie zaziembiłem i nie bede tego opisac wszystkiego ale przez niekompetencje lekarki ktora postanowila na mnie zbierac doswiadczenie%wylądaowalem po miesiącu u pewnej pani profesor ktora stwierdzila astme i ostre zapalenie oskrzeli i wogole mialem jaja 3-4 miesiące... bralem taki lek METYPRED i ona to nazywala sterydem na astme i ostatnio jak bylem do kontroli (cwicze juz od marca normalnie wiec jest ok)powiedzialem ze mi cos skrzypie w tchawicy a ona powiedziala ze podalaby mi metypred ale "za bardzo cie przypakuje" i dotkneła mi bicepsa... I tu jest pytanie bo ciekawe jestem czy ten lek mogl powodowac przyrost masy miesniowej??? Bo jak tak to ide sie spuscic w kiblu bo wtedy nie cwiczylem wogole bo raczej mi to odradziła...

  •  Odżywki i suplementy

    Wysłano 29 lipca 2004 23:56

    Koniecznie sprawdź te produkty:



    sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Casusbelli
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 1281
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 20037

    Wysłano 29 lipca 2004 23:56

    zgłoś naruszenie
    Zmartwie cie- metypred jest lekiem sterydowym, dziala przeciwalergicznie, przeciwzapalnie, obniza odpornosc organizmu.
    Nie ma dzialania anabolicznego- a to "przypakowanie" to efekt zmniejszenia poziomu sodu i potasu w organizmie- przez to gromadzenie sie wody.
    Daruj sobie...
    Wogole jakas dziwna ta lekarka - naprawde musisz miec zaawansowana astme jezeli cie metypredem kuruje. Polecam wizyte u innego lekarza. serio.

    Mam kolezanke ktora byla tym leczona- jedynym dlugotrwalym efektem bylo zniszczenie jajnikow (wogole ten lek nie jest do konca zbadany) tak ze sie zastanow...
  • niuniek8
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 101
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 3128

    Wysłano 30 lipca 2004 00:01

    zgłoś naruszenie
    no ona powiedziala ze to sa poczatki astmy i ten lek mial byc chyba glownie na zapalenie oskrzeli ktore mialem ponoc potezne bo sam pamietam ze chodzielm przez 3 miesiące i plulem glutami caly czas... a potem juz niby bylo ok ale zaczela mnie badac dala jeszcze jeden antybiotyk (!!! jeden tabs 30 zł!!!) i po tyg wszsytko ze mnie zeszło kaszlalem jak najety i teraz juz jestem zdrowy jak ryba. Spirometrie robilem i mi wyszlo 136% wiec powioedziala ze jest swietnie i juz prawie nie zazywam lekarstw. (tylko te na uczulenie) Ja nie mysle o zmianie lekarza bo z tego co wiem jest to bardzo szanowana osoba w swiecie medycznym i ponoc swietna specjalistka... na razie o tym nie mysle bo jestem zrowy i moge cwczyc ile tylko chce.:P
  • _YaKuZa_
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 6083
    • Wiek: 28 lat
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: 7 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 33048
    • Status:Specjalista

    Wysłano 30 lipca 2004 15:47

    zgłoś naruszenie
    Kurde ale temat co to ma do supli pomyliles dzialy chyba