SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda Lafaya- jak robić obwody ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29718
Witam.
Jestem nowy na forum, kilka miesięcy temu zacząłem ćwiczyć metodą Lafaya, znajduję się aktualnie na 7. poziomie i chciałbym teraz zrobić obwód bo czytałem że po obwodach idzie masa a u mnie z masą raczej lipa. Dopiero po obwodzie chcę przejść do 8. poziomu tylko nie wiem jak zrobić ten obwód- czy muszę powtarzać wszystkie poziomy od 2. do 7. ? i ile powinny poszczególne poziomy trwać ? robić tak jakbym zaczynał ćwiczyć od początku czy na każdy poziom poświęcać po 2, 3 tygodnie ? prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 352
https://www.sfd.pl/Tabelki_Lafaj-t901898.html < prosze bardzo robisz tylko 2,3,4 pzm. polecam zrobic kilka obwodow ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olivier Lafay

Następny temat

Ćwiczenia w domu, porada.

WHEY premium