SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Metanabol a wytrysk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2272

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Witam mam problem: mianowicie przedwczoraj zacząłem cykl 100tabs metanabolu 5mg Foxlabs. Stosuję go 15mg dziennie w odstępach czasowych co 4h czyli 3 razy dziennie i do każdej 1kaps metki 1 kaps essentiale forte. Mój problem polega na tym , ze po pierwszym dniu stosowania zaobserwowałem bardzo znaczny spadek ilości spermy podczas wytrysku oraz bardzo dziwne sny . czy to wina metanabolu? czy jest to normalne? czy to ustąpi? czytałem, że do takiej ilości nie trzeba odbloku, czy to prawda? Dodam , że jest to moja pierwsza przygoda z mietkiem.
Moje dane to:
Staż: 3lata
Waga: 72
Wzrost: 180
Wycisk na klatkę 100kg
Z góry dzięki za odp . ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 8596 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41791
u ciebie to raczej z powodu niedożywienia

snara

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112645
Wkręcasz sobie coś i to ostro. Po jednym dniu to nawet smyrać nie zaczęło, a po takim czasie wpływ na produkcję nasienia i spermatogenezę jest żaden. Dziwne sny to objaw pewnie wyrzutów sumienia i zdenerwowania, więc może SAA nie są dla ciebie po prostu. Tak samo mało objętościowo wytrysk i pewnie spłycenie orgazmu przez zdenerwowanie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Mhm. Rozumiem, czyli najlepszym sposobem jest się wyluzować i nie spinać ? :)

Zmieniony przez - rafciol11 w dniu 2013-04-21 10:27:41
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 237 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5021
I odstawić mietka
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112645
I zacząć jeść.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czemu odstawiać mietka ? Nie mam zamiaru skoro dopiero go zakupiłem ;]
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 9595 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129718
Temu, że dieta u Ciebie leży, skoro po 3 latach ważysz ledwie 72 kg przy Twoim wzroście. Dodatkowo, z tego co piszesz, wynika że psychicznie nie jesteś gotowy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Czemu chłopaki ma odstawiać ? ! Przecież wakacje są ! Plaża, trzeba szybko budować mięśnie
Widzę, że nawet dział doping dopadł sezon.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jak zaczynałem ważyłem 55 dodam , że dość trudno nabrać mi masy pomimo diety.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5915 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125312
po pierwszym dniu juz efekty widzisz bez jaj ogarnij i daj na luz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie przed cyklem

Następny temat

Decka, tesc, meta, winko cykl 26 tyg kiedy hcg???