SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
i bardzo dobrze Ted Takie beznadziejne pytania trzeba kasowac bo DOPING stawal sie posmiewiskiem. Dzieki m.in Tobie ten dzial zyskuje lepszy poziom gdyz do tej pory zaden mod nie kasowal takich imfantylnych wypowiedzi. Masz Soga na szczescie LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud
1

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Widze ze coraz wiecej osob rozumie moje intencje. Doping to tak kontrowersyjny dzial, ze pytania typu "rozpiszcie mi 200 mety, tylko nie mowcie zebym nie brol bo i tak se zapodom" nie robia juz na wiekszosci z Nas wiekszego wrazenia. Jesli ktos jest tak glupi, czy raczej lekkomyslny i nie chce wysluchac wszystkich za i przeciw, to prosze bardzo krzyzyk na droge Wiekszosc rozsadnych osob coraz czesciej ignoruje takich indolentow z czego niezmiernie ciesze sie!! Wtedy u takiego delikwenta nastepuje chwila refleksji, chlopak troche poczyta i zadajac ponownie pytanie juz wie co to slynna meta, podaje swoj staz treningowy, wiek i wtedy bardzo szybko otrzymuje odpowiedzi. Tak trzymac!


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Zauwazylem ze ja mam "znawce" w Dopingu m.in dlatego ze odradzam cykle takim wlasnie delikwentom he.. LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dav to co pisze w twoim profilu to prawda??????





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak widzicie żadko się u wypowiadam bo niechce koksu.

ale wpadam se tu nie raz--otwieram tylko postu o mecie to tam śmieszne żeczy się dzieją---nie zawssze ale przeważnie





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
prawda, prawda, i tylko prawda, nawet dane osobowe włożyłem, kiedyś się ukrywałem i ściemniałem po nickiem "nieznajomy"...


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... no i jestem, dorobiłem się na nim nawet znawcy w dziale suple, na początku chciałem samego koxu, póżniej poczytałem trochę o treningu , odżywianiu i suplach i tak zostawiłem pare złotych w naszych sklepikach, cyber, son, lalka, muscle...

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=53164 <--KSIEGA PAMIĄTKOWA SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
... ale nick mnie denerwował... Pojadłem trochę poczytałem trochę, i poprosiłem mateo o zmiane nicka i przetransrormowanie abonamentu...


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
... od wczoraj jestem na cyklu, mam 25 latek i zacząłem lightowy cyklik pierwszy in my life.
No szkoda żde nie wytrwałem tyle co Lucek, Bull i reszta z bandy hardcore ,
Mam 25 latek myslę że nie muszę się przed nikim spowiadać czemu co i jaki, chciałbym tylko powiedzieć THX kilku osobom...
Muszę lecieć, póżmniej odpiszę


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze
Mam 19 lat waze 77 kg mam 180 cm , cwicze od 1,3 roku mam zamiar od wrzesnia zacząc brac sterydy . Bardzo bym prosił o jakis dobry cykl niekoniecznie z mety bądz samej mety .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zażywać metanabol???

Następny temat

STERYDY A ZIOLA>CO LEPSZE ?

WHEY premium