logo
zamknij zamknij

Metanabol a cisnienie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2574

0 5 0
napisał(a)
Big Arms
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 931
Witam juz od prawie 2 lat przymierzam sie do metki dodam ze to bedzie moj pierwszy cykl sterydowy mam dosc spore pojecie na temat saa. Jakiesz 2 tyg temu bylem u lekarza pracy i zmierzyl mi cisnienie 160/90 kazal mi sie leczyc wiec tak zrobilem poszedlem do lekarza rodzinnego i przepisal mi lek bisocard juz po 3 dniach stosowania 1 tabs dziennie cisnienie 120/85 i teraz pytanie do was czy moge bez obaw brac mete razem z tym lekiem czy przerwac branie bisocarda i dopiero po cyklu mety zaczac znowu brac i czy ktos mial podobna sytuacje do mojej mianowice wysokie cisnienie i bral mete
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
szczur_
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7756 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46687
większosc bioracych saa ma nadcisnienie

It's not Revenge, It's Punishment!

napisał(a)
Big Arms
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 931
domyslam sie tylko boje sie brac tego leku z metanabolem kupilem sobie 200 tabs eapa 5mg
napisał(a)
szczur_
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7756 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46687
boisz sie, to nie bierz.

nie bierzesz, jestes pussy

It's not Revenge, It's Punishment!

napisał(a)
lazi100
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10657
Razem z lekiem jak coś bo jeżeli odstawisz jeszcze bardziej je podniesiesz.Ewentualnie będzie trzeba zwiększyć dawkę leku

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

napisał(a)
Big Arms
Początkujący
ok dzieki za info
napisał(a)
Haddi88
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8824 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 107077
badz hardcorem

bierz z lekiem..

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

napisał(a)
fttp
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10341
daj sobie spokój z metką, dodatkowe zaburzenie równowagi elektrolitycznej może mieć poważne konsekwencje. Jeżeli jesteś gotów zaryzykować zawał, albo wylew to życzę smacznego
napisał(a)
curlit
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3604
jak dolozysz mietka to cisnienie znow ci podskoczy prawdopodobnie. co do Bisocardu lepszy bedzie prestarium. Bisocard - blokuje wybiorczo receptory betaandrenergiczne , czyli zmniejsza skurcze serca i zapotrzebowanie na tlen a Prestarium - zas rozszerza naczynia krwionosne przez co serca ma latwiej przepompowywac krew.

Jesli Bisocard na bombie ci nie momoze zabytnio to doloz 2,5mg prestarium.Pzdr
napisał(a)
Big Arms
Początkujący
tak jak napisal szczur wiekszosc bioracych saa ma nadcisnienie i jakos zyja wiem ze moge byc tym jednym na milion i kipnac jednak wole zaryzykowac do odwazynch swiat nalezy. Moje cisnienie nie jest az takie wysokie dzieki all za rady ale raczej i tak wezme metke bede bral na poczatku w malych dawakach i mierzyl codziennie cisnienie.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z stanex 10 razak

Następny temat

cykl na mase! Help!

BPA - jak sami się trujemy i jak z tym walczyć?

Przysiad jednonóż na suwnicy Smith z kierowaniem nogi do środka - sposób na szybką kontuzję

Leksykon suplementacji: witamina C

Ostateczna decyzja Akopa!

TOP 10 najlepszych pośladków polskich fitnessek

Czy słodziki są bezpieczne dla dzieci?

16.09.2017 „KAMIENNA RZEŹBA 2017” W STRZEGOMIU - WYNIKI

Marihuana: testosteron, zdrowie – a mięśnie