Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Mam pytanie co do dawkowania dziennego 200 tabletek metanabolu w cyklu 456654 aby dojsc do jak najwiekszych efektów(chodzi mi o pory dnia)... i jeszcze jedno pytanie które jest nawiązaniem do wcześniejszego: czy różnica w dziennym dawkowaniu ma duży wpływ na efekty? ( chodzi mi o to czy jest różnica w efektach jedząc powiedzmy 4 tabletki na raz bądź rozłożyć je na cały dzień)
Mozesz wziasc rano 2 potem kolejne dwie co 4 godziny.
Push The Limits!!!
Specjalista -
1147789257000
pizmak5
Wysłana - 16 maja 2006 16:21
jest roznica bo meta utrzymuje wysokie stezenie stosunkowo krotko po wszamaniu. Wiec najlepiej lykac co 4-5 godzin jedna tabletke, oczywiscie jak juz masz 6 dziennie to mozesz czesciej, ale zawsze lepiej jedna co kilka godzin niz 2 czy 3 na raz. Jedna jesz do sniadania druga do drugiego sniadania trzecia do obiadu czwarta przed treningiem piata po treningu i szosta do kolacji (przykladowo). Najlepiej z posilkami, jak bedziesz szamal na czczo to mozesz miec problemy z zoladkiem np zgaga.
1147789284000
Deliver
Wysłana - 16 maja 2006 16:23
Zapomnialem przeczytac profil
Push The Limits!!!
Specjalista -
1147789395000
0les
Wysłana - 16 maja 2006 16:41
juz zaczalem brac wiec chce wiedziec kiedy lepiej po prostu :) a propo tych wielkich przeciwskazań... mam kolege który ma aktualnie 19 lat a ćwiczy od dwóch... po 2 miesiacach treningu siegnal po 200 tabletek metanabolu (majac nie całe 17 lat) ważył około 65kg a w bicepsie miał 32cm.. po cyklu przytył jakieś 12kg a ręka urosła mu o 8cm czyli do 40... za pół roku zrobil kolejny cykl i na tym na razie zakonczyl doping... ćwiczy do tej pory regularnie 3 razy w tygodniu i oczywiscie odpowiednio sie odzywia... aktualnie waży 92kg, w łapie ma 46cm i dobrą rzeźbe :) nie miał żadnych widocznych skutków ubocznych i do tej pory wszystko przebiega bardzo dobrze... wątrobe pewnie ma uszkodzoną lecz ja osobiście wnioskując po wypowiedziach forumowiczów i zdaniu praktyków którzy nie siedzą na forum doszedlem do wniosku że skutki uboczne można mieć po naprawde dużych dawkach i powtarzających się długotygodniowych cyklach (np 8 tygodni). Chyba że człowiek ma słaby organizm to jest inna sprawa
1147790477000
0les
Wysłana - 16 maja 2006 16:46
i chcialem zaznaczyć że on nie bral mety co 4 godziny tylko łykał praktycznie naraz... no może jak powiedzmy miał 6 tabletek to brał 3 i za dwie godziny następne 3... mowa o jego pierwszym cyklu
I chcialem zebyscie mi odpowiedzieli również na drugie pytanie w temacie dotyczące tej różnicy w efektach jak i może w skutkach ubocznych
1147790788000
Pauleq
Wysłana - 16 maja 2006 16:52
to mogl byc tylko panek
Znawca -
1147791163000
0les
Wysłana - 16 maja 2006 16:54
chcialbym zeby wypowiedzial sie ktos kto ma o tym pojęcie lub to brał a nie czytelnik/powtarzacz