SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol 200 tab AP 5 mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
mam pytanie co do dawkowanie biorę od 2 dni 25 mg ed czyli 5 tab dziennie. szukam po starych tematach i tam piszą żeby na pierwszy cykl dać 60 tabsów jakimiś piramidkami.. i teraz pojawia się pytanie czy brać tak jak biorę do końca czy kombinować z tymi piramidkami, i zjeśc tylko 100 > ? to pierwszy cykl na koksie nie brałem nigdy nic tylko kreatyny różne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja 20mg metylu miałem zgagę, przy 45 c.y.b.e.r zero zgagi ale podjadam od czasu do czasu enzymy trawienne (nie mogę ranigastu bo mi zwieracz żoładkowo-przełykowy nie działa)

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2012-10-23 17:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ankieta działu. W tematach podwieszonych jest.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
każdy własnie co innego pisze 1000 specjalistów ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ale ankieta jest po to żeby się czegoś o Tobie dowiedzieć i pomóc Ci dobrać dawki.
Nikt tu nie chce źle dla Ciebie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
waga 92 , łapa 43, kalta wycisk 130 martwy 140, przysiad 110, wiek 20 lat, wzrost 188, jest dieta, odzywka białkowa jest carnivol czy jakoś tak, zma witaminki, jakieś bcaa, trening 4 razy w tygodniu. Cel Masa przede wszystkim siła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
i pytanie czy moge ładować 5 tab dziennie, ( bo juz tak jem) towar pewniak oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699673
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
i o to mi chodziło bo jestem nowy i nie kminie tego forum dzięki wielkie ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
piramidki robi sie nadal ale dawki są o wiele większe od tych pisanych na forum np 50-100mg czy ponad Kiedyś piramidki robiło sie przy małych dawkach metanabolu bo mało kto myślał o środku takim jak clomid czy nolvadex teraz jest spore ułatwienie ale zawsze mozna ten ostatni tydzień zejsc troszke z dawki

Cykl np na metanabolu równa sie więcej kal i jak byśmy zaczeli odrazu od dawki 60-70mg to lipa z tego by była

Jak to pierwszy cykl zaczoł bym od mniejszej dawki np 20mg w celu zaobserwowania jak nasz organizm bedzie reagował i z tygodnia na tydzień ustawił odpowiednią dawkę dla siebie

Co do osłonek na wątrobe to kilka dni temu dowiedziałem sie że lepiej jest przygotować wątrobę przed cyklem i tak samo ja zregenerować po cyklu na cyklu osłabia sie jej działanie biorąc leki oslonowe (słyszałem to od lekarza prowadzącego sportowców nie znachora)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale chodzi chyba tylko o sylimaryne? /osłabienie działania/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
przy metanabolu lekarz nie przepisuje osłonek po to aby nie osłabiać leków podejmuje taka decyzje tylko w wyjatwowych sytuacjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST+DECA+TREN+META+CLEN+T3

Następny temat

Woda w kolanie a deka?

WHEY premium