SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
Witam

Ostatnio zostałem posiadaczem Ruskiej Mety 200 tabl.
I teraz zastanawiam sie jak to lepeij wzaisc, w jednym cyklu wszystko na raz czy np rozdzielic na 2 cykle po 100 tab.
Oczywisce Dieta Wszystko jest jak nalezy tylko najwiekszy problem twki w tym ze Nie mam np Clomid i jak narazie dojscia do kupna.
To b edzie moj pierwszy cykl taki.

Jakie mogą skukti być po 200 tabl bez zastosowania Clomidu? Zdrowotene? Spadek tego co sie zrtobi na cyklu?
Mozna zastapic to czyms co mozna kupic w aptece i bez recepty?

Dziekuje z groy za wszystkie odpowiedzi ;)
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ankieta

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
przed zakładaniem tematu warto spojrzeć na stronę główną działu

https://www.sfd.pl/*_*_*_WSZYSTKO_O_METANABOLU_*_*_*-t429641.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
Czytałem juz bardzo wiele na temat Metanabolu. Wiem an czym polega odlokowanie czym i jak. Tylko wlasnie chodzi o to ze jesli nie udalo by mi sie zdobyc tych srodkow np Clomidu to czy cos moglo by mi sie stac po 200 tab? albo jakies apdki duze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
o Metanabolu czytalem bardzo duzo i wiem na czym polega odblokowanie jak i co jak itp Tylko wlasnie mnei kokretnie interesuje jakie bedzie neisc nastepsta jesli tego odbloku nei przeprowadze po 200 tabl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
po mecie nie jest tak bardzo konieczny clomid jak przy innych srodkach. Jakis booster tescia zarzuc jak nie bedziesz mial clomidu i juz

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
sorry 2 razy zaladowala sie post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
Zalezy od wieku i od wagi;) 200 mety jak najbardziej mozesz bra, efekt bedzie lepszy. Oczywiscie odblok po cyklu, dla zmniejszenia spadków;) Skutki zdrowotne? jest wiele tematów wystarczy poszukac;)

"Życie jest za krótkie aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
...jak już będziesz wiedział jak zrobić ten 1 cykl to do odbloku starczy Ci jakieś ZMA i Tribulus-y pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
Gdzies na jakies stronei wyczytalem ze po 200 tab Go sp odarka hormonalna jest mocno zaburzona z czym wziaze sie niska ilosc testosteronu bez ktorego trudniej jest utrzymac efekt z cyklu? i czy mi na zdrowie to nie siadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1563
Dzieki za odpowiedzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zejscie propem i odblok do cyklu enan+deca

Następny temat

Enan+deka - 6 tydzien - pytanie

WHEY premium