SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Witam wiem chłopaki ze tematów jest multum ale prosze Was o zrozumienie i cierpliwosc,osobicie cwicze juz ponad poł roku i nigdy mi nie przyszło na mysl brac metki,odradzam ten srodek wszystkim znajomym,ale Dwóch moich młodszych kolegów nie cwiczących(16lat) chcą się brac za trening i za mete ,najgorsze jest to ze oni bedą to brac ,,po kryjomu''nie przyznawajac sie do brania ,mi mówią ze sie zastatanawiają itp ale ja i tak wiem swoje ze wezmą to jest nieuchronne.Oczywiscie nie mają pojęcia jak o brac ktos im stzeli hasłem i będa brac jak ktos im kaze(ten ktos pewnie tez moze nie miec pojęcia)i dlatego prosze Was o odpowiedz na te pytania,chociaz w ten sposób im pomoge
1.Jaką meta jest ,,dobra''np Polska czy jakas inna?
2.Jak to powinli dawkowac?
3.Jakie srodki ochonne powinli zażywac?
Są szczupli i chcą nabrac masy

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2009-01-16 23:12:25

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Kolego,jeśli sądzisz,że pomożemy Ci kolegów w bambuko zrobić,to się grubo mylisz.Nawet po dziale się nieumiejętnie poruszasz,po wyczerpujący temat o metce jest w tematach podwieszonych.Zamykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94331 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668599
1 polska
2 zależy
3dobre
4 niech zaczną jeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
nikt ci raczej odpowiedzi na te pytania nieudzieli, jak chca przytyc niech sie wezme za jedzienie i trening

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
16 lat i meta. młotek i niech sobie to z głowy wybija

micha to podstawa no i cwiczyc pasuje bo samo nic nie urosnie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Oczywiscie ze im o Tym mówiłem,ale wolałbym zeby jak juz mają brac to tak jak należy a nie jesc bez pojęcia i pózniej narobią dziadostwa a wcale nie sa złe chłopaki

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94331 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668599
ale regulamin działu zabrania doradzania nieletnim,a my nie chcemy podpaśća na seri niech sobie wybiją z głowy w tak młodym wieku ingerowanie w układ hormonalny,zmiany mogą być nieodwracalne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
sprzedaj im witamine C

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Nie wiem czy nie zrobie czasem tak ze załatwie sobie puste pudełko z mety nawale tam słodziku i im powiem ze tzreba zapieprzac na siłowni i duzo jesc to wtdy ta meta-słodzik będzie działała ,cos urosną beda zadowoleni a póżniej im powiem ze to nie była meta i oddam kase

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587

Mama wie,że o to pytasz w internecie?
Jesteś miły i szlachetny.Nie jesteśmy dla Ciebie,odpowiednim towarzystwem.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-01-16 23:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Ja jestem dorosły to czemu miałbym nie pytac???

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
no widzisz zarobisz i oszczedzisz kolegow

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wnko na pierwszy raz- cel jakosciowa masa

Następny temat

Clomid po cyklu

WHEY premium