SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta lub prop+npp Sporty Walki, czy to ma sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
Grupa krwi: 0rh-
Waga: 87kg (mam dziwne wahania)
Wzrost: 186cm
Wiek: 21
Obwody:
Biceps: 40cm
Przedramię: 34cm
Klatka: 117cm
Barki 133cm (emu bym nie ufał bo mierzyłem się sam)
Talia : 86cm (zebrało mi się troszkę brzuszka na kostce)
Udo ok.60cm
Łydka: 41cm (wiem wiem chudziutkie)
POZIOM BF%:nie wiem choć 4pak kiedyś był delikatny
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
STAN ZDROWIA:ok
SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Łysienie po ojcu
PPM (podstawowa przemiana materii):
WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam tego
Cel do osiągnięcia: siła, wytrzymałość, głównie to waga 94kg(kociołek panoramiksa)
Staż na siłowni: około 2 lata od 17 miesięcy zero siłowni tylko wszelkiego rodzaju sztuki walki.
Jak często trenujesz:2x grapling, 2 razy stójka + kardio w wolnych chwilach)
Stosowane suplementy: creatine mega caps (2lata tem ), Gainer mass up (activ labs), węgle (activ labs) monohydrat kreatyny (QNT) + witaminki jak zwykle.
Praca zawodowa (nauka/praca fizyczna/biurowa): praca fizyczna / biurowa
Przykładowy jadłospis z ostatnich dni jak niżej
Jak często jesz słodycze (określ w skali 1-5):3
Choroby/kontuzje: delikatne nadciśnienie
Stan kręgosłupa: dobry
Ciśnienie: 140/90 (troszkę wysokie choć ostatnio po stosowai czosnku w tabletkach od 6 miesięcy zauważyłem spadek)
Stan serca: bardzo dobry

Dieta:
Rano na czczo:
5g kreatyny

1.
Płatki owsiane 80
5 białek jaj
Liwa z oliwek/olej lniany 15
Orzechy włoskie 20

2.
Filet z kurczaka/indyka/chuda wieprzowina/wołowina/ryby morskie 150 g
Gainer Mass Up 70g
Oliwa z oliwek/olej lniany 10g

3.
Filet z kurczaka/indyka/chuda wieprzowina/wołowina/ryby morskie 150 g
Warzywa : brokuły, pomidor, górek, cebula, papryka, kalafior, papryka fasolka szparagowa itd.
Ryż paraboliczny/basmati/makaron z mąki durum/razowy/kasza gryczana 50
Oliwa z oliwek/olej lniany 10g


4. Przed treningiem
Ryż paraboliczny/basmati/makaron z mąki durum/razowy/kasza gryczana 100g
Filet z kurczaka/indyka/chuda wieprzowina/wołowina 150 g
Oliwa z oliwek/olej lniany 5g
Warzywa

Bezpośrednio po treningu:
Carbo 50g
+ kreatyna 5g
+ ok. 10 g Bcaa

5. Po treningu
Przed treningiem
Ryż paraboliczny/basmati/makaron z mąki durum/razowy/kasza gryczana 100g
Filet z kurczaka/indyka/chuda wieprzowina/wołowina 150 g
Warzywa

6. Przed snem
Twaróg chudy 150g
Oliwa z oliwek/olej lniany 10g lub 15g masła orzechowego


Suple:
Cynk
Kompleks witaminowy
Omega 3
Magnez
(lub zamiast cynk i magnezu osobno, kupic ZMA ma w sobie cynk,magnez i Wit.b6)


Diete ustalał mi znajomy, miałem przerwę w jej utrzymywaniu około 2 miesięcy ale wróciłem do niej jakieś 2 tygodnie temu. Gdyby jescze czegoś brakowało proszę mówić, chętnie uzupełnię.

Okoniec owijania w bawełnę. Potrzebuję nabrać pare kg, a konkretnie to około 7-8 w dosyć krótkim czasie, do marca, a później jeszcze miesiąc nad tym popracować i utrmać wagę 93kg. Jedną z moich opcji jest oczywiście doping. Zakładam dwie mozliwości:
1) Meta razaka w piramidce 5-10-15 jedno opakowanie. Troszkę boję się oralu i jego skutków ubocznych tym bardziej jeśli zdarzają mi się tworzyć zatory tłuszczowe w woreczku żółciowy (wątroba). Do tegopodejrzewam iż przyrosty mogą być niewielkie w masie przy moim treningu zwłaszcza, że siłowni nie zakładam w ogóle.
2) 1-5(6)npp 50mg e2d
x1-5(6)prop 100 e2d
6(7)prop 50mg e2d Problem w tym iż n wiem jak i kiedy brać odlbok.
Czekam na sugestie bądź krytykę czy mój pomysł ma w ogóle sens przy braku siłowni i ciężkiej stali. Choć mam wątpliwości czy samą dietą i suplami byłbym w stanie zbudować tyle masy bez siłowni.
Pozdrawiam

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
Moja waga z przed 18 miesięcy to 97kg ;] Czułem sie na prawdę dobrze, skroiłem się bo wstyd się przyznać... Miałem taki kaprys... Z tymi 10km to była metafora, radzę sobie na treningach nawet tych najcięższych. Taaak jestem uparty. Jednak moja waga to waga półciężka. od 8 roku życia trenuję judo, kk, rugby etc... Ciężko mnie zajechać.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Co trenujesz w sennsie ten grapling i stojka to mma? po co ci te dodatkowe kg? celem sa jakies zawody? jesli tak to czy startowales juz?


Zmieniony przez - pampuch w dniu 2012-11-28 13:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
Startowałem w kat średniej, teraz chcę wejść w półciężką do 93kg, oczywiście ciut więcej i redukcja przed samym wydarzeniem. Tak mma. Jestem podatny na diety i nawet przy zwykłym monohydracie potrafię mocno się zbudować, jednak do wagi 93--94kg żeby bardzo się nie ulać w tak krótki czasie było by ciężko dojść.

neevsky byłbym wdzięczny gdybyś uzasadnił.

Zmieniony przez - tolek_spy w dniu 2012-11-28 17:17:12

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Wg mnie jednak cykl bez treningu na siłowni nie da Ci tego co oczekujesz. Są saa, które jak najbardziej znajdują zastosowanie w sw, ale żaden nie da CI przyrostów wagi (siła, kondycja, agresja tak). Więc albo dołożysz trening siłowy do swojego planu tygodniowego, albo daj sobie spokój z saa. Niestety takie są realia. Z własnego doświadczenia: meta=pompa (często nie do przejścia) na treningu sw (po rozgrzewce będziesz miał już dosyć). Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
O to właśnie mi chodziło, a gdybym poratował się treningiem 2 razy w tygodniu na siłowni z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami? Myślisz, że przyrost byłby zauważalny? Niestety musiałbym odpuścić regenerację ;/ Po ostatniej przerwie sporej od treningów etc, na samej diecie gainerze, mono i węglach z activ laba w miesiącu przytyłem prawie 7kg, jednak myślę iż w większej mierze za sprawą pamięci mięśniowej. Tak czy inaczej, nie mam co liczyć na przyrosty w cyklu z npp i propem bez siłowni?

Zmieniony przez - tolek_spy w dniu 2012-11-28 21:40:38

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Żadne saa bez treningu siłowego nie dadzą Ci przyrostów. Mięśnie nie rosną od sterów tylko od diety i obciążenia (treningu siłowego). Niestety tak już jest. Na takie przyrosty jak piszesz niestety nie liczyłbym na żadnym cyklu (choć pewnie nie sztuką byłoby się zatłuścić, ale chyba nie o to kaman). Jesteś jeszcze młody. Jak nie zrezygnujesz z treningów to następnym razem, np za rok zwiększysz wagę do tej docelowej. Nic na szybko. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
skint miesnie urosna na koksie bez ciezarow nie powielaj mitow. mnie bardziej martwi kwestia tego jak autor bedzie sie czul w wadze wyrzej kondycja i szybkosc pojdzie sie je...... pozatym naturalny ciezki>skoksowany sredni... i bardzo niewiele odstepstw od tej reguly. tak jak skint wspomnial meta to porazka pod sw, cardio pada na ryj a wiekszosc walczacych zawodowo zgodzi sie ze sila nic nie znaczy jak ci zabraknie paliwa. Ostatnia kwestia jest taka ze silownia to nie opcja a koniecznosc w sw, zwlaszcza w mma i grapplingu i to nie wazne czy na koksie czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
wszystko zalezy od treningow,ja osobiscie teraz chodze 3dni silowni,3dni mma.Ale kiedys chodzilem do innej szkolki mma gdzie treningi byly 5x w tygodniu i tam robilismy 2dni technika,2dni sila,1dzien wytrzymalosc.Wtedy naprawde uwiezcie mi ze jak by ktos dolozyl silke to by go tylko wyj**...z sil na nastepny trening.
W przypadku autora jedynie bym polecial propa 50/100mg e2d ze wzgledu lepszej regeneracji,wiekszej agresji treningowej i napewno polepszy wytrzymalosc
Jednak kolego zapomnij o tylu kg. co najwyzej 1-2kg w gore.W sportach walki przyrosty musza byc wolne,ale stabilne,a jak sie tylko napompujesz w pare miechow to ci sie odechce cwiczyc mma

Zmieniony przez - tomek25irl w dniu 2012-11-30 12:38:18

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 444
Jak już pisałem nie mam problemu z nabieraniem czystej masy, to samo jeśli chodzi o kondycję. Dzisiaj staję na 10km i biegnę, płuca wydolą może trochę nogi będą boleć. To samo jeśli chodzi o wytrzymałość. Problemem jest raczej psychika ale nie ważne. W każdym razie dietę będę trzymał, zresztą układał mi ją chłopaczek z tego forum znający się na tym. Czyli ostatecznie jeśli miałbym się zdecydować na kokosy to prolo 50/100mg e2d? Więc moje pytanie brzmi, jak długo taki cykl powinien trwać i jaki odblok, osłony (na serce czy na coś) powinienem brać? Chcę to rozplanować z głową.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Teraz pobiegniesz ale jak skoczysz 10kg do gory czy ile tam chcesz to juz nie bedzie wesolo. Pozatym to ze przebiegniesz 10km to nie znaczy ze w klatce dasz rade, wiem bo sam biegalem polmaratony 2-3 razy w tygodniu i jak zaczynalem trenowac to na macie pluca wypluwalem. nie do konca sie to przeklada. jestes tak samo uparty jak ja bylem wiec i tak przybijesz . polec tego propa 100mg e2d. 50 to za malo, urosniesz niewiele a zablokuje cie prawie tak samo, pozniej na odbloku spadki i wyjdziesz na zero. rozwarz to przechodzenie kategorie wyrzej, najlepsi w tym sporcie tna wage w dol , uwiez mi ze nie bez powodu.

Zmieniony przez - pampuch w dniu 2012-12-01 19:07:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok

Następny temat

cykl redukcyjny

WHEY premium