SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Ruska & Polska

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawią mnie różnice miedzy metką polską z jelfy i ruskim bioreaktorem. Słyszałem że ruska jest gorzej czyszczona ale lepiej sie idzie na niej wykoxować, musi byc przeciez jakas roznica jak u dileta ruska stoji 50 złotych a polska 90zł. Chetnie poslucham opini specjalistow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
a co ty Bułgar jesteś?

Polska...Wrocław...Śródmieście
Gdyby kuzka kwiecień plecień to by ślimak ch.uj ci w du.pe
--------------------------------------------------------
Moje FotoStory https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
juz nie jeden raz ten temat byl poruszany i metanabol jest taki sam Pl jak i Ruski...roznica jest w cenie jak sam widzisz....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
wez a sie przekonasz


" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem wywodzi się z tąd, że w polskiej aptece 100sztuk metanabolu polskiego kosztuje coś 20zł. Natomiast na wschodniej granicy, kupuje się bioreactor'a po 5zł od 100sztuk.

BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Cos podobnego:jaka jest roznica miedzy polska wodka,a ruska? Ktora lepiej sie spijemy? Ktora szybciej sie spijemy? Odpowiedz nasuwa sie sama...(mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Polska jest pakowana po 20 tabsów na opakowaniu ładnymi dużymi litrami pisze metanabol(na czerwono)
Ruska pakowana po 10 tabsów na opakowaniu metka po rusku niebieskimi literami.
Wydaje mi sie że ruskie tabsy jak by były większe od polskiej
i ponoć na riskiej idzie bardziej silą a na polskiej masa to tak historyjka ale bardzo dużo ludzi w to wierzy

Pij Mleko Będziesz Wielki !!!

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3144
u mnie chodzi historyjka ze po ruskiej idzie masa a po polskiej sila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do ceny mety to moge powiedziec bo sam łaziłem z receptą po aptekach kilka dni temu.Jedna dwudziestka z pełną zniżką kosztuje około 6.70, z co do różnic, słyszałem ze polska meta to mistrzostwo a ruska śmieć,co do siły to podobno nie ma różnicy.

Teraz niestety tylko pieniądze są lekiem, mając je stajesz się lepszym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Dzienks. U nas na siłce wogóle nie idzie kupić polskiej mety, bo wszystkie kafary wpieprzaja ruską. Ja sam slyszalem ze polska jest lepiej czyszczona i mniej szkodliwa od ruskiej

WEST HAM POZDRAWIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MIT.


_________________
---------------------
BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
dla mnie istnieje tylko polska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko w tabsach 2mg zambonu + kredka megabola

Następny temat

co wziąść???

WHEY premium