SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Deca i Propionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Witam.To bedzie moj pierwszy cykl sterydowy,wiec nie wiem co i jak wziasc .Zastanawiam sie nad 100tab. metki 5 strzalek deca dursbolin i 15 strzalek testosteronu propionate ale nie wiem czy to dobre polaczenie,bo wyczytalem ze tzreba bardzo czesto robic iniekcje przy tesosteronie a ja nie chce wywolac tymi sterydami duzych efektow ubocznych.Pomozcie mi i kiedy mam brac Nolvadex w trakcie cyklu czy po.Z gory dziekuje,Sogi dla was.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
meta 1-6 15mg ed
albo
prop 1-6 100mg e3d
na poczatek styknie 1 srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
McGriff zakładam że wszystko o nim wiesz skoro mu cykl rozpisujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4515
5 strzalek deci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
rozpisz ankiete gregora , a to cy ty proponujesz to jest lipka, za wczesnie na taki cykl narazie meta

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
...albo jak juz prop+metax deke zostawic dokupic jeszcze 10 i bedzie za polroku na nastepny cykl...

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
aha,a testosteron zalozmy propionate to ile razy w tygodniu musialbym sie kluc bo slyszalem ze trzeba ptzy tym dosc czesto bo sie dlugo nie utrzymuje w organizmie i po ile mg musialbym dawkowac strzalki???Ja mysle ze 100tabletek metki i 15 strzalow testosteronu propionate wystarczy czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Ty narazie tam nic nie strzałkuj, tylko daj info o sobie!

https://www.sfd.pl/Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren +metanabol

Wiecej