SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Meta + prop + npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10168
1. WIEK: 21
2. WAGA: 85
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: ~115
-udo: 62
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metka 100 + 10 oma, metka 100 + 15 oma
8. TRENING: siłowy, mma
9. CEL CYKLU: siła, masa, wytrzymałosc
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: rok
11. POZIOM BF%: 12-14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 190

PYTANIE:
Planuje od stycznia poleciec następującym cyklem:
1-5 metka 30mg ed
1-9 prop 100mg eod
1-8 npp 75-100mg eod

Zależy mi na zwiększeniu masy o 5-7kg niezłej jakości. Poza siłownią trenuje sporty walki więc 3-4 razy w tygodniu trening na sali.
Jak skorygowalibyście tą rozpiske? Jest sens włanczac jeszcze winko na 4 tygodnie w celu utwardzenia masy?

ONR, ONR mocno ściśnij swoją pięść!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23121
Ja bym zrobił tak

1-4 meta 30 ed
1-4 prop 100 eod
5-9 prop 150 eod
1-8 npp 100 eod

w 10 tygodniu zrobiłbym jeszcze tapera propkiem

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10168
Rozumiem, dzięki.
Powiedz jeszcze kolego jak czujesz się na saa w czasie treningów SW? Duże problemu z powodu pompy na treningach?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 929 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Jak Ty łączysz 3-4 x w tygodniu trening sw z siłownią ? To ile razy w tygodniu chodzisz na siłownie? Łącząc npp,propa i mete w takich dawkach nie wyrobisz na treningach sw.Już przy rozgrzewce tak Ci bedą puchły łydki,że nie dasz rady trenować.Nie mówiąc już o całym treningu co sie bedzie działo..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23121
Ja tam z pompą na treningach po saa jakoś wielkiego problemu nie miałem, czasem coś poboli, ale wszystko do wytrzymania

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 626
zawsze cos boli i strzyka na poczatku- ale tu trzeba byc twardym i miec silna motywacje. generalnie jak wyzej
ps mete bym dal 6tyg(w 6stym zejscie do 20mg i podbicie propka do 150mg)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 626
chociaz, skoro byl rok przerwy to i tak go porobi.
bombel jakiej "firmy"( :) ) srodki bedziesz lecial
napisał(a)
Początkujący
Wiem że ciężko łączyc taka ilosc treningów, 3 razy sala + 3 razy siłka będzie. Zobaczymy czy nie spuchne za bardzo. Środki będe brał firmy PMP.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 929 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Za duzo srodkow mowie Ci odrazu! To jest cykl pod trening kulturystyczny!
napisał(a)
Początkujący
Więc co proponujesz?
Swoje zdanie opierasz na doświadczeniu czy tak Ci się wyaje?

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
JA bym zmniejszyl dawki mety do 20mg, duzo osob sie ze mna nie zgodzi, ale uwazam ze taka dawka jest wystarczajaca..
nie zapomnij wrzucic acardu profilaktycznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak odblok , i ktora opcja lepsza??

Następny temat

Cykl pod Boks/MMA

Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Suplementy dla sprintera Suplementy dla sprintera Warsztat: przysiady Warsztat: przysiady Mięsna zapiekanka z żółtym serem Mięsna zapiekanka z żółtym serem Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie!