SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Meta....czy cos jest nie tak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3823
Mam pytanie...biore metanabol od 8 dni...i poki co nie zauwarzylem zadnych efektow ani w masie ani w sile...czy to normalne? czy cos nie tak jest? Zaznaczam ze mam diete i dostarczam wszystkie witaminy i mineraly.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2542
pewnie wy***ka :) nie martw sie nie jestes pierwszy i nie ostatni

---====Im większy tym szybciej pada====---

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148
az8dni

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34373
kurde powinno ci pujsc juz 2kg i 1cm w kablu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83131
meta rozkręca sie od 5-6 dnia, jesli masz pewny towar i diete dobra to pójdzie .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1419 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13811
Jak miałek scana to już po paru dniach czułem kopa. Możliwe że mieszanke dostałeś więc może być lipka

Shut The f*** Up And Train !/
Ja Tu Tylko Sprzątam.........

napisał(a)
Początkujący
Nie prosilem o glupie komentaze tylko o konkretna odpowiedz.Skoro metanabol maksymalne stezenie uzyskuje po 10-14 dniach to po 8 juz powinno byc widoczne jakies dzialanie. Tak? Czy sie myle?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83131
co z dieta ? regeneracja? W sumie to juz retencja byc lekka powinna.Może masz wystrzelona metke.
napisał(a)
Początkujący
Mieszanka to nie jest..Mam oryginalna mete polska Jelfy..wiec raczej na pewno to pewny towar..Podkreslam ze jest to moj pierwszy cykl...w dawce 15mg ed.
napisał(a)
Początkujący
Dieta jest dobrze ulozona.Zapotrzabowanie policzona. Zwiekszona ilosc bialka do 3g na kg masy ciala...noi narazie efektow jakichkolwiek nie zauwarzylem.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 10949 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja po 2-3 dniach czuję metkę Dużo zależy od dawki. Jaki masz staż na siłowni?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ROZPISKE!!!!

Następny temat

1 cykl w życiu ---> czyli jak zaczac przygode z koxem :)

Proteinowe pierogi z mięsem Proteinowe pierogi z mięsem Czy potrzebujesz białka przed snem do optymalnego rozwoju mięśni? Czy potrzebujesz białka przed snem do optymalnego rozwoju mięśni? Vinny Gough - irlandzki model fitness Vinny Gough - irlandzki model fitness Akop Szostak przerywa złą passę! Akop Szostak przerywa złą passę! Energetyczne crumble Energetyczne crumble Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Kevin Levrone zamierza pobić rekord świata! Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu