SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Mam 17 lat ,Cwicze od 1,5 roku, jestem po 2 cyklach kreatynowych i chcialem cos nowego sprobowac ,aby zwiekszyc swoja sile a w szcegolnosci mase, np mety.co o tym sadzicie ?? na poczatek walanlbym sobie jakis lajtowy cykl np 50 tabletek polskiej mety.Jakie macie opinie ??

Jak ci pomogłem >>>to daj mi soga.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Ja nic nie słyszałem o żadnych przeciwwskazaniach, one raczej dotyczą SAA i PH

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weż zrób 3 cykl kreatynkowy. Jesteśmy za młodzi do tego. Ja też kiedyś chciałem wziąść ale się powstrzymałem i teraz jestem z tego zadowolony. Odpuść sobie i ty. Teraz w twoim jak i w moim organiźmie zachodzi wiele burzliwych rzeczy.Meta spowoduje ich po***anie przez co można mieć nie pokolei poukładane w organiźmie. Narazie 3majmy diete suple ewentualnie i będzie OK jeszcze będzie czas żebyśmy rośli!!
wszystko na spokojnie, nie sądzisz??

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
NO masz racje tylko że im wiecej cyklow kreatynowych tym mniejsze beda efekty wiec nie wiem czy jest sens obciazac nerek nastepnymi dawakmi kretki skoro i tak juz mi pewnie malo da.Ale czekam na opinie tez innych!

Jak ci pomogłem >>>to daj mi soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dekker masz racje kazdy kolejny cykl kreatyny daje slabsze efekty..ale z mety zrezygnuj...na pewno od niej nie zaczynaj drogi koksowej..to najgorsze gowno...
wierz mi.

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Skoro nie meta to co >>Od razu zapodac strzaly ?? CHyba metajest najbardziej lekkim chyba ze srodkow a strzaly nie chce brac i sie kluc niepotrzebnie.

Jak ci pomogłem >>>to daj mi soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
No to może sprubój takich supli jak ZMA, Tribulus

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
"czy jest sens obciazac nerek nastepnymi dawakmi kretki"-a czy jest sens niszczyc sobie caly organiam biorac mata w tym wieku? Koledzy dobrze radza-poczekaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi cyklami kreatynkowymi to troche wyssane z palca. Poza tym jak kijanka wcześniej pisał meta spowoduje o wiele większe efekty uboczne.
Jeżeli twierdzisz że mietek to największy lighcik spośród SAA to jesteś w duzym błędzie. O wiele lepiej wziść dece, albo te mocniejsze odżywki o których pisał kijanka. Wszystko na bazie testosteronóww naszym wieku to zabójstwo!!

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Dobra to na razie chyba wstrzymam sie z kupnem metki.Dzieki za rady.

Jak ci pomogłem >>>to daj mi soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herkules mozesz mi powiedziec cos wiecej o tych suplementach? Jakie maja wlasciwosci i dlaczego uwaza sie je za mocniejsze odzywki???
Interesuje sie troche tym wszystkim ale o nich nigdy za wiele nie slyszalem
To pytanie pasuje bardziej do suplementacji ale nie bede zakladal nowego postu skoro tutaj ten temat juz zostal poruszony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Obydwa środki podnoszą poziom własnego testosteronu, wytwarzanego przez organizm.
Można je kupić oddzielnie lub razem w nowym produkcie Olimp'u Acetosteronie.
Są bardzo skuteczne i polecam ich użycie przed wbijaniem igieł.

pozdro

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile tabletek clomidu

Następny temat

Jakicz efektów spodziewać sie....

Wiecej