SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megace z kreatyną + trening+dieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
Witam,mam do was otóż takie pytanie.
co sądzicie o połączeniu kreatyny z megace?
aktualnie waże 60kg ,lekarz przypisał mi megace z powodu niedowagi (mam 180cm wzrostu) i zastanawiam się nad dawkami jakie przyjmować i czy połączyć to z kreatyną.

ćwicze 3x w tygodniu ,trening obwodowy

diete mam że tak powiem w głowie mniej wiecej wiem ile wynosi moje zapotrzebowanie kaloryczne

jem 4-5 posiłków dziennie

rano: płatki owsiane 150g z 300ml mleka

po południu około 4 tostów (8 kanapek,jakieś 100g sera 100g szynki-mielonki chleb smarowany osełką mniej wiecej myśle że 4 łyżeczki

na obiad 100gram ryżu 200gram surówki i kotlet zalezy jak podleci,z piersi,z szynki,schab,karczek,ew. 2 udka

na kolacje 150g platkow owsianych z 300ml mleka

no i w miedzy czasie dojadam,zastanawiam sie czy do obiadu dorzucic olej lniany.

jestem ektomorfikiem moje bf na bierzący moment to 10%

ćwiczę w domu ponieważ chwilowo brak funduszy

1. 15 pompek x3
2. 20 przysiadów z plecakiem 10kg x3
3. 8 podciągnieć na drążku szerokim nad chwytem x3
4.15 spięc brzucha x3
5. triceps pomiedzy dwoma krzeslami z nogami prosto 12x 3
6.biceps hantelek 10kg 15 x 3
7.nie pamietam jak to sie nazywa,stawanie na palcach na lydki 10x3

chciałbym żebyście mi doradzili co moge zmienić w treningu ,diecie co moge do niej dodać ale żeby nie zjadło mnie to finansowo ,robie teraz prawo jazdy spłacam długi i przez najbliższe 2 miesiące musze jechać oszczędnie,ryz,makaron,platki owsiane,mleko,kasza jaglana,gryczana,jajka,chleb,udka rosól,no sami wiecie :/ i jak z tym megace i kretą.

lekarz mi je przypisał więc nie planuje go odstawiać bo wkońcu zacząłem po nim jeść jak człowiek a nie jak wróbel ale wszystko idzie w kibel że tak powiem,prosze o pomoc.

moje obwody macie w profilu.

z góry piszę że niechce brać żadnej mety deki omki tescia ,mam 20 lat jeszcze rok rosne chce ten rok dojechac na sucho tyle ile moge .
na koksy zawsze jest czas.

Jeżeli to cos zmieni mogę dorzucic zdjęcie sprzed ok 3tyg.


Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-09 23:54:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro lekarz przepisał megace, to rozumiem, że był problem z jedzeniem. Skoro odczuwasz zwiększone łaknienie, to bierz. Aczkolwiek jedzenie niewystarczającej ilości kalorii nie pozwoli na zwiększenie masy ciała. W tym wypadku zamiast kreatyny bardziej rozsądne będzie zaopatrzenie się w gainera: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html i sukcesywne podbijanie kalorii tam, gdzie nie możesz zjeść normalnego posiłku lub jest on ubogi energetycznie. Musisz też w miarę możliwości zmodyfikować odżywianie; bogatsza w makroskładniki kolacja, śniadanie i drugi posiłek. Jeśli masz możliwość, to zamiast kanapek przygotuj sobie jakieś mięso (udka, wieprzowina, wątróbka) plus ryż/kasza/ziemniaki do pojemnika. Wrzuć też to, co jesz tak jak masz w tym temacie: http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Łatwiej będzie określić, gdzie można coś naprostować. Lekarz doszedł do tego, jakie było/jest tło Twojego problemu z jedzeniem?


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-10 00:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
czyli zamiast tostów wrzucić coś ala obiad,a co mogę dorzucić do tego śniadania żeby nie wyszło mnie to zbyt drogo czasem jem zamiast płatków owsianych jakieś smakowe ale wiem że są one bardzo przetworzone więc zjadam ich ok 300gram zamiast 150 i mam zrobić dziennik posiłków tak?a rozpiska treningowa jak?może byc narazie?kreatyne już mam leży na półce i nie wiem czy wziąc ją po skonczeniu sie megace czy brac ją teraz,gainer dokupie,kiedy go brać na noc?dodam że niestety lecze się psychiatrycznie i lekarz przypisał mi deprexolet na lepszy sen a efektem ubocznym jest zwiekszenie masy ciała ale nie wiem czy jest to istotne,nie jestem nienormalny po prostu stres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie coś na wzór obiadu
Śniadanie to np. jajka w różnej postaci i owsianki (płatki owsiane są tańsze od kolorowych badziewi i zdrowsze) na mleku, do tego jakiś owoc.
Trening skonsultuj w dziale trening dla początkujących, tam są fachowcy jak ronnie czy rion - oni pomogą.
Kreatynę możesz już teraz 5g dziennie w stałej suplementacji, ale ona nie odegra tutaj znaczącej roli.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
dziennik





Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-10 00:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
coś tutaj wymienić na coś konkretnego,przepraszam że tak męczę ale chciałbym abyś napisał mi tak "jak pastuch krowie" co wymienić na co ,byłbym bardzo wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej wrzuć to do działu odżywianie. Ja mogę jedynie podpowiedzieć, że brakuje warzyw i owoców. Sporo mleka, wymień w kolacji na jajka/twaróg plus dodatki (pasty z twarogu z rybką z puszki, jajka w formie omletu z warzywami, jajecznica, na twardo/miękko, pieczywo pełnoziarniste).
Wywal te mlekołaki w trzecim posiłku postaraj się o coś podobnego do drugiego. Może być np. wątróbka, jakaś ryba (mintaj chociażby) albo wieprzowina.
Obliczałeś zapotrzebowanie kaloryczne? W odpowiednim dziale pomogą i podciągną ten jadłospis.
O której wstajesz? Bo śniadanie jesz późno, więc przed 11 możnaby ewrntualnie wspomóc się gainerem. Potem jesz już w równych odstępach, więc ciężko będzie zmieścić jeszcze porcję odżywki. Chyba że późno się kładziesz, wtedy gainer jako 3 posiłek, a resztę odpowiednio przesunąć.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-10 06:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na taki trening jak masz w/w troszkę szkoda kreatyny, zbyt mała intensywność byś jej potrzebował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
to proszę o poprawę

https://www.sfd.pl/Prosba_o_ocene_treningu-t1140907.html#




Zmieniony przez - Marakash w dniu 2017-02-10 15:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
wstaję koło 10 kłade się koło 24,tak obliczylem wynosi ono ok 2900kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie chodzi o to że jest zły czy coś w tym stylu, ale chodzi o fakt samego domatora, przy takich treningach kreatyna nie potrzebna., nawet jak by go nawet i rozbudował to też zbędna
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xtreme detonator vs xtreme charge

Następny temat

Ochrona watroby, suplementacja.

WHEY premium