SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega mass 4000 i białko-dawkowanie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2466
Czesc. Mam pytanko. Otóż zamówiłem sobie odżywkę Mega Mass 4000 Weider'a (4,4kg) oraz białko serwatkowe z HiTec'a(1,5kg) i nie zabardzo wiem jak to dawkować, ile porcji o jakich porach, tak żeby jak najlepiej weszło i starczyło przynajmniej na 2-3 tygodni. Jeżeli ktoś brał którąś z tych odżywek to proszę o rade. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem GMM 4000 ale 7kg i brałem go po przebudzeniu, po treningu i czasem w ciągu dnia gdy nie miałem mozliwości lub czasu na przygotowanie sobie normalnego posiłku. Starczył mi na 2 miechy. Zauwaz że producent zaleca picie go 4 razy w ciągu dnia. Po to by dzienna dawka kalorii wynosiła 4000 kalori a nie zapomnij że jeszcze normalnie do tego jesz.

Pozdrowienia Lunatic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Dizwne...ja mam GMM 4000 produkowanyw USA tez 4.4kg i pisze zeby spozywac go 3 razy w ciagu dnia.Pisze ze jedna porcja =jedna miarka =141g proszku.I pisze ze w 3 porcjach 141 g jest 1640kcl.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakei 4000?????
Tz slyszalem cos inneg ale na opakowaiu wyraznie psize ze nie ma 4000kcl.A wiec jest z niego (z opakowania 4,4kg ) 31 porcji.Producent zaleca spozywanie go 3 razy w ciagu dnia...
Ja bede bral rano na czczo po poludniu( po obiedzie) i po treningu.Wiec z 31 porcji wystarczy go na jakeis 10 dni a nie 3, 4 tygodnie?????????A nie warto brac 4 porcji bo mozna miec po tym sranie i sie bedzie marnowac.
Wole brac dawki zalecane przez producenta a nie jakies okrojone...........zeby wystarczylo na dluzej..




To tylko moje zdanie

Pozdrawiam Michal

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO naprawde dziwne bo ja na opakowaniu 7 kg miałem napisane coś po niemiecku i pisało że 4 razy dziennie i wychodzi 4000 kalorii. A brałem okrojone dawki ponieważ brałem do tego jeszcze inne specyfiki (kreatyna + HMB) , ale to jest juz moja sprawa jak se go dawkowałem. Oczywiście że należy raczej dostosowac sie do rad producenta tylko ze producent moze robić to celowo aby więcej tego produktu sie sprzedawało. Oczywiście według mojego dawkowania efekty były bardzo, jak dla mnie dobre.

Pozdrowienia Lunatic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2466
Koksu masz tą samą co ja i ja tez się nad tym zastanawiałem gdzie są te 4000 kcal/dzień. Ale mam zamiar brac 250g dziennie w dwóch porcjach 125g przed i 125g po trenningu (powinno mi starczyć na ok.17dni). Do tego mam również białko serwatkowe z HiTec'a które będe brał 3 razy dziennie (rano, po trennigu, przed snem). Mysle ze przyniesie to dobre efekty. Napiszcie co o tym myślicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Lunatic moze cos zle przeczytales.??Po niemiecku.Kayteck masz pewnie GMM produkowanego w USA tak jak ja.
Na moim pudelku jest ztylu nalepka po polsku.
CO do dawkowania to mysle ze dobrze bedzie.
Bo przeciez biorac miarki po 250 g jest za duze ryzyko zmarnowanai tej odyzywki.
Ja bede bral 3 razy dziennie.Najpierw zrobie cykl kreatyna z gainerem nutrenda a po wszystkim poprawie GMM 4000.Bede bral go na czczo rano w poludnie np. z godzinke po obiedzie i po treningu w porcjach ok 120 - 140g.
A tak apropo czy kretyna multipowera i hmb hi-tecu dobrym byloby wyborem???A lunatic jak brales Gianta i kreatyne to bylo ok....bo GM ma w sobei iles kreatyny i chodzi o to zeby nieprzedawkowac i jeje nie wyszczac...to jak dbrze bylo??Lunatic Twoje ropzlozenie planu brania " dopalek" wydaje mi sie dobre..Ja bym nic nie zmienial..
Moze dorzuc se jeszce z jedna poorcje GMM.



Pozdrawiam!!



Michal

Michal

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie kiedy wy sie czegos nauczycie...bo mnie krew che zalac myslcie troche a niemechanicznie robcie to co wam kaze producent co to jest odzywka???jest to zamiennik posilku bo sklada sie z tego samego czyli ww i bialek do tego dodane sa witaminy i czasem jak w gm 4000 rozne wynalazki czyli okg kreatyna glutamina itp wiec to jak bedziecie sobie dawkowac zalezy od waszej wagi a najbardziej od diety ktora stosujecie i ilosci ww i bialek jaka musicie dostarczyc sobie z innego zrodla niz posilek
(np brak czasu)wiec chuderlakowadze 60 kg nie bedzie bral450gram dziennie natomiast jak ktos wazy 100kg i chce dalej rosac ta wartosc juz bedzie dla niego rozsadniejsza pozatym odzywka to ma byc dodatek a nie substytut jedzenia wiec jak 4 razy dziennie macie spozywac to gdzie miejsce na normalne posilki? mozna niby spozywac do posilkow ale moim zdaniej wystarczy raz max 2 dziennie 100-300gram(ale powtazam ilosc odzywki zalezy od diety)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ta liczba 4000 w nazwie to głupi chwyt reklamowy,którym nie trzeba się sugerować.Przecież żeby dostarczyć tyle kalorii,trzeba zjeść koło kilograma odżywki,a już 200g zastąpi pełen posiłek(jeśli chodzi o białko,bo ww w takiej porcji jest nawet za dużo).A przecież nikt chyba nie będzie ładował w siebie gainera 5 razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koksu jeśli chodzi o kreatyne z MULTIPOWERA to dokonałeś jednego z lepszych wyborów. Właśnie tej kreatyny używam i HMB ultimata i wszystko jest git. Teraz waże 74 kg (narazie w profilu nie zmieniam bo jeszcze mam co brać przez tydzień jak skończe to wpisze). Przed wzięciem KREATYNY+HMB+GMM ważyłem 68 kg (jestem 6 na plusie) siła ok.10 kg+ (klata na płasko) a jak już pisałem jeszcze zostało mi kreatyny na tydzień. Moja dieta też jest dobra jak dla mnie.
I jestem naprawde zadowolony. Myśle że jest to zasługą dobrej diety, ale także suplementów renomowanych firm (Multipower, Ultimate Nutrition, Joe Weider). Wszystko kupowane w Czechach prucz HMB. Wyszło mnie to całkiem niedrogo. (430zł - suplementy), a dieta no wiecie ile co kosztuje (ryże, makarony, piersi z kurczaka, itp.)
Kulturystyka nie należy do tanich sportów, a to nie tylko ćwiczenia to styl życia.

Pozdrowienia Lunatic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem!!!Pakuje już od roku i mam dosyć dobre umieśnienie , ale mało masy!!!!!Myślałem nad wzięciem jakieś używki , a konkretenie megamas 4000 bo mi kumle taką radzą, ale nie wiem jakie są konsekwencje brania tego!!!Czy jakbym se 2 tygodnie pobrał a potem przestał i pakował jak zwykle(2x w tygodniu)to czy był bym flakiem????Czy z genitaliami jest jakieś zagrożenie że sie coś możę stać(jak przy sterydach)?Proszę o wyczerpującą odpowiedź bo naprawdę nic o tym nie wiem ? DZIĘKI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Ale uzywka to koks a odzywka to np MM4000 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czechy

Następny temat

Kreatyna + HMB ???

WHEY premium