SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl do oceny !!! :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
heh ja uwazam ze białko z ostrowii napwno miej szkodzi niz metka :P
-ale moze ja sie nieznam :)-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Rozstępy związane są z genetyką jeden przybierze 3cm w bicu w miesiąc i skórka będzie jak pupka niemowlęcia a drugi 1cm i mu się skóra podrze.

A robiłeś sobie już kiedyś cykl z suplementów?
Jak nie to zacznij od kreatyny, aminokwasów i innych wynalazków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
jedynie jakie suple białem to Gainer vitalmaxa Dibencozide magnum i Białko Wpc Ostrovia z wyników niebyłem zbytnio zadowolony :/ ale to było kiedys jeszcze diety niemiałem i masa za nic mi nie szła

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj teraz cos rozsadny cykl suplami i odzywkami, taki za około 400-500zł
jak bierzesz doping to pamietaj ze koksik powinien byc dodatkiem do supli a nie na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Jak nie brałeś kreatyny to musisz zacząć od tego.
Kup kreatynę do tego jakieś aminokwasy czy co tam innego ci wpadnie w oko.
Odrzywki to wiadomo swoją drogą. Ale jak jesteś otłuszczony to uważaj z gainerami, raz dziennie wystarczy do tego z 2-3x dziennie baiłeczko.

Na kreatynie pójdzie Ci z 1-2cm na łapie.

No to leć do sklepu. A jak Ci siano zostanie to możesz kupić coś dla dziadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1306
Skoro ostatnio tzle przytyłeś, to po ch**j sie ładujesz w mega dopalacze...

Ćwicz dalej, jak nie bedziesz miał efektów za dwa lata, to kup kreatyne!

www.marhev.prv.pl Kę3N mix tape.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
a jaka kreatyne polecacie ?? Słyszałem że Creapure Ala + B1 Treca jest dobra i podobno nie trzeba na niej nasycenia robić

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nasycanie kreatyną to przeszłość, najlepsza kreatyna jest weidera
a jeśli chodzi ci o staki to z tych polskich to jest to crea-fusion olimpa

PS. tak poza tym to nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
co do bialek ostrowi i innych badziew > porownajcie roznice technologiczna miedzy bialkami z rynki usa w ktorych macie kompleksy enzymatyczne i wit mineral, dodatki hydrokoloidy emulagrory ... w ostrowi nic
to jak ziemniak z pola , mozessz go jeswc na surowo a mozesz ugotowac i podac z maselkiem i koperkiem , taka sama roznica technologiczna jest miedzy bialkami ostrowi i innych rodzimych badziew a bialkami niemieckimi i usa , choc i z tamtego rynku tez nie brak szajsu

pozdr
mc

ps
wlasnie pisze art na ten tamat
zamieszcze go tez i u Was ale w suplementacji
co zyskacie to to ze w gazecie kif nie moge byc tak besposredni jak u Was
tu zmieszam z blotem te produkty ktore od razu powinny sie znalesc tam gzie ich miejsce czyli w wc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Rozumiem,że trenujesz już co najmniej 4 lata i wykorzystałeś wszystkie możliwości naturalnego rozwoju.Wydajesz 1000-1500PLN miesięcznie na odżywki i suplementy,dieta zamyka się w kwocie 600PLN,przeszedłeś już chyba wszystkie możliwe makro i mikrocykle treningowe,ciągle zwiększasz intensywność treningów i szukasz właściwych dla siebie proporcji między makroskładnikami diety...Formę potrafisz zrobić bez towaru ale jesteś materiałem na M.P.!Później Europa...Świat...Kto wie może Mr.OMasz bardzo mądrego trenera...Pozdrów ten niewątpliwy autorytet od chłopaków z forum!
P.S.Mama będzie z Ciebie dumna

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2006-06-11 16:12:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na finie,omie i mecie

Następny temat

Metka jaki odblok itp

WHEY premium