SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

McKenzi zna ktoś jakieś ćwiczenia ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30340

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
O Ćwiczenia Mckenziego w polskim Internecie bardzo trudno ale znajdziesz je na stronie www.dbamokregoslup.pl. Mi pomogło. Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
witam wszystkich:) mam pytanie do osób,które ukończyły kurs McKenzie. Czy muszę zrobić wszystkie kursy A-E żeby móc się legitymować, że mogę leczyć tą metodą? A co jesli zatrzymam sie np. na etapie kursu C... i nie dokończę reszty (D,E). To wtedy chyba wszystko mi przepada....tak naprawdę to nie mam czym się legitymować? pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciagla sennosc

Następny temat

Proby watrobowe zawyzone ;/

Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Calum von Moger zerwał biceps? Calum von Moger zerwał biceps? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka