SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

McKenzi zna ktoś jakieś ćwiczenia ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30457

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
O Ćwiczenia Mckenziego w polskim Internecie bardzo trudno ale znajdziesz je na stronie www.dbamokregoslup.pl. Mi pomogło. Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
witam wszystkich:) mam pytanie do osób,które ukończyły kurs McKenzie. Czy muszę zrobić wszystkie kursy A-E żeby móc się legitymować, że mogę leczyć tą metodą? A co jesli zatrzymam sie np. na etapie kursu C... i nie dokończę reszty (D,E). To wtedy chyba wszystko mi przepada....tak naprawdę to nie mam czym się legitymować? pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciagla sennosc

Następny temat

Proby watrobowe zawyzone ;/

Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka  IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018