Zgadzam się. Już sama deka w dawce powyżej 400mg/week pokazuje pazury, wystarczy spytać pierwszego lepszego stronga co znaczy dużo nandrolonu

W połączeniu z boldem bilans azotowy jest podkręcony na maxa, wystarczy dorzucać węgli i odpowiednią ilość białek i można sobie pozwolić nawet na niedociągnięcia w diecie.
Alekkoks co z tego że indeksy anaboliczne są podobne, skoro to dwa różne środki, zupełnie inaczej działające. Zwróć uwagę jak wiele środków ma podobne indeksy anaboliczności, a zupełnie inaczej działają.
Łukowska mam ciekawy pomysł

Co by było jakby tak dostarczać w małych dawkach deki, bolda i primki na tyle by bilans azotowy był ciągle na plusie do tego troche omki, powiedzmy 250mg / week, jakieś 500 j.m HCG co 1-2 tyg i tak ciągnąć np. pół roku, rok?
Ps. Ma ktoś tabele indeksów anabolicznych?