SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mauro Ranallo rezygnuje z komentowania PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Komentator Mauro Ranallo zrezygnował z komentowania PRIDE Fighting Championships. Kanadyjczyk który komentował przeszło 30 gal Pride i Bushido, poinformował organizacje o rezygnacji na krótko przed Bushido 13.

Ranallo rozpoczął swoją pracę w PRIDE podczas gali Bushido 1 w październiku 2003 roku .

"Środowisko w którym pracowałem było dla mnie nie do zaakceptowania. To było powszechnie wiadome od dnia kiedy zacząłem mieć problemy z amerykańskim producentem Jerry Millen'em " - powiedział dziś Ranallo.

Wraz z reorganizacją biur Pride w Los Angeles, Rannalo poczuł, że to czas by spróbować innych opcji.

"W przeciwieństwie do Millen'a bardzo lubiłem pracę z moimi kolegami z PRIDE, szczególnie z japońską załogą" - mówi Ranallo. "Traktowali mnie bardzo dobrze, ale myślę, że moja przyszłość jako spiker leży gdzie indziej".

Komentarz od Millena początkowo był nieosiągalny. Reprezentant biura PRIDE w Stanach powstrzymał sie od komentarza.

Ranallo nie komentuje swojego następnego ruchu, ale powiedział, że prowadzi rozmowy z dwoma innymi orgaznizacjami MMA w sprawie pracy jako komentator.

Mieszkający w Toronto Rannalo jest prezenterem The Fight Network, pólnocno amerykańskiego, 24 godzinnego telewizyjnego kanału sportów walki, a także człowiekiem mającym przyciągnąć publike dla ich programu news'owego Fight Zone w nadchodzącym 2007 roku.

---wolne tłumaczenie---

źródło: http://www.thefightnetwork.com/news_detail.php?nid=2638 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Najpierw Rutten, teraz Ranallo. Oddział Pride w Stanach wyraźnie szwankuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11278
szkoda
razem z basem tworzyli swietny duet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Beznadzieja!!! Tigg przynudza. Mauro byl swietny, nie mowie juz o Basie. Kicha Kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6268
Mauro wcale nie był taki dobry, zwykłas bym powiedział, miał manierę "zapowietrzania się", jakby brakowało mu powietrza pod koniec zdania.. Dla mnie duet Stephen + Bas był nie do wyrąbania, zaś Trigg i te jego "oh my god!" i "that's it, that's it!" są beznadziejne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
Dla mnie najlepsi byli Mauro i Bas. Oczywiście możecie uważać inaczej, ale myśle, że Mauro ma dobry głos i nienajgorszą wiedzę na komentatora.
Może tylko mi się wydaje bo przyzwyczajam się do ekipy (np. Goldberg i Rogan) i nie lubię zmian.

To be Da Man
You gotta beat Da Man!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2770
A jak sie nazywal ten koles ktory komentowal pare gal min saku vs randelman?? On i Bas to byl duet, jaja na okraglo.

BJJ & Vale Tudo Manchester

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
kurde ;/

z Basem tak dobrze im to wychodzilo :( Z Triggiem tez spoko , ale bez Mauro to juz nie to samo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
Quadros + Bas... trigg niech wypier*** bo mam go juz dośc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
rzeczywiście pozostać powinien przede wszystkim Bas, bo to on uczymywał dobry poziom komentarza. Trigg jest kilka klas niżej i denerwuje mnie swoimi tekstami.

To be Da Man
You gotta beat Da Man!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitor Belfort - odpowiada na zarzuty NSAC

Następny temat

Tim Sylvia - wywiad

WHEY premium