SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matura a wojskowa szkoła oficerska...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Witam. Jak to jest z tą maturą do szkół oficerskich?? Prawie w każdej szkole na maturze jest potrzebna matura z matematyki albo z fizyki. Jestem w 3kl LO, chciałem iść do szkoły oficerskiej ale jestem na profilu humanistycznym i zdaję na maturze język polski, WOS, angielski i niemiecki. Czy istnieje jakaś możliwość abym dostał się do szkoły oficerskiej z taką maturą?? Przecież teraz pod koniec 3 roku nagle nie nauczę się fizyki czy też matematyki skoro przez 3 lata nie były to przedmioty wiodące na moim profilu. Proszę was o odpowiedzi na ten temat, bo czasu mi nie pozostało wiele, do 7 lutego mogę zmienić deklarację maturalną...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Tam w drugim zdaniu to przejęzyczenie:) z pośpiechu*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Aha i jeżeli znacie jakieś wyższe szkoły wojskowe gdzie nie jest wymagana mateamtyka bądź fizyka proszę o linki.. może jednak coś przeoczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
U mnie w WKU powiedziano mi że po humanie najlepszy jest Wrocław

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Chciałem wejść na tą ich stronkę we Wrocławiu ale niestety coś z nią nie tak... Spróbuję później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Nareszcie zaczęła działać stronka WSO we Wrocławiu, ale tutaj moje zaskoczenie niestety wątpię aby przyjmowali kogoś po humanistycznym, w dziale rekrutacja 2009/2010 jest napisane że na zarządzanie potrzebna jest matematyka, fizyka, chemia ale nic humanistycznego, mowa oczywiście o studiach stacjonarnych, natomiast na studia niestacjonarne z tego samego kierunku już może być na maturze WOS czy też historia, z tego co wyczytałem studia niestacjonarne są kierowane "do wszystkich" a w zasadach przyjęć jest napisane że z jednym dokumentów, które trzeba im dostarczyć jest książeczka wojskowa, jak ktoś po Liceum ma mieć książeczkę wojskową?? Proszę was o pomoc, to na prawdę bardzo ważne dla mnie, czekam na jakieś rady i odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
siemka ja tez jestem rocznik 1990 i wybieram sie do wroclawia. Z matmy nie jestem jakis super ale zdaje ja na maturce bo tylko ona(lub fizyka, informatyka) da mi przepustke do tej szkoly . co do jezykow obcych to musi to byc koniecznie jezyk angielski.
Przygotowywujecie sie jakos? skad jestescie?
1

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
sirmamel ksiazeczke wojskowa dostajesz po komisji wojskowej. Mozesz dostarczyc ja szkole nawet w dniu wstawienia sie na egzaminy. Co do studiow niestacjonarnych to byc moze masz i racje ze sa inne szczegoly dotyczace rekrutacji tylko ze niestety te studia zaoczne nie maja nic wspolnego w tym wypadku z wojskiem. sa to studia jedynie o kierunku zarzadzanie. i nie dostajesz po nich stopnia wojskowego

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Dzięki za odp.Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie skończyć studia z zakresu zarządzania,a po nich iść na to studium oficerskie, tylko pytanie czy za 5 lat nadal będzie funkcjonowało takie coś??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
100% ze tak bedzie... wojsko zawsze bylo i bedzie takze nie boj sie:)

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
No to super:) Po humanie idę na zarządzanie i marketing a po studiach startuję na studium oficerskie do WSO Wrocław.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala X Fighters Series 2

Następny temat

Suspensor- co polecacie????

WHEY premium