SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładanie Jaca wsparcie jest, do tego sporo wiadopmości na fb po zawodach od bardziej i mniej znanych zawodników dostałem co też podnosi na duchy. Do tego forum, żona która patrzy na to wszystko z boku i bardziej zdroworozsądkowo niż ja no i mam Przemka, który już przed debiutami postawił mnie na nogi. Ale gdyby nie to wszytsko to prawdopodobnie miał bym już po sezonie. Nawet nie wyobrażam sobie co sam przechodziłeś. Foty z animala pamiętam, forma była świetna, szkoda że tak wyszło.
Zielony Krzyś na poczatek mam brać enterol 250, później zmiana na jakiś wieloszczepowy typu vivomix czy sanprobi super formula.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
prz1993
Te Twoje uda Jacek to moje marzenie od dawna


Przemo ja Cie bardzo lubie ale troszke dwuznacznie to zabrzmialo

Nigdy wielkie nie były ale mam nisko zawieszone przyczepy i obszerne: boczne i przysrodkowe wywalone na boki przez co wydaja sie potęzne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Powodzenia i dobra decyzja %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23.03
dwójki
1. MCNPN z hantlami 4x12-8
2.zginanie leżąc 3x12-10+2xdrop
3.MCNPN ze sztangą i gumą 3x12
4. zginanie jednonóz 2x12
5.przywodziciel 3x12
6.odwodziciel 3x12

PLecy lekko(czasu zabrakło więc zrobiłem 3x taki triset):
1. wiosłowanie na maszynie z gumą
1. sciąganie linki wyciągu górnego w opadzie
1.Sciąganie szeroko do karku- zabawa tempem

W ciągu 48 ostatnich godzin spałem łącznie 6, na trening szedłem zamulony na maxa, mimo to wyszedł mega dobrze.
Dzisiaj do roboty pieszo więc cardio wyjdzie 2x45min.

Co do diety to pomimo pewnych ograniczeń jakoś sobie radze i jest mocno urozmaicona, chociaż ostatnio często robie pomidorową z przepisu, który podał mi Banan w Zelistrzewie i wychodzi mega, mogę ją jeść 4xed;p


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-03-23 17:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dawaj Panie przepis na tą pomidorową

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepis prosty, ja robię tak: gotuje trochę wody z przyprawa do rosołu (w netto jest ) dolewam passaty, pomidorow z puszki , przyprawiam bazylia oregano zioła różne papryki. Piers z kury podsmażam na patelni a następnie wrzucam do zupy i gotuje z 40 min. Wychodzi mega gęste i dobre z ryzem czy innym źródłem ww. Ja do tego dodaje jeszcze troche pieczarek i cukinie. Normalnie gdybym mógł dodał bym jeszcze cebuli i czosnku ale musze unikac. Tak czy inaczej wychodzi smacznie i w dużym garnku mozna zrobic na raz nawet 5-6 porcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
SalvatoreLucania
BzykuDG
Dawaj Panie przepis na tą pomidorową


...z rosołu z wczoraj?


Dobra, s wrzuci ktoś przepis na rosół?

Dzięki Mati.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
MatiMlody

Co do diety to pomimo pewnych ograniczeń jakoś sobie radze i jest mocno urozmaicona, chociaż ostatnio często robie pomidorową z przepisu, który podał mi Banan w Zelistrzewie i wychodzi mega, mogę ją jeść 4xed;p



ciesze się ,ze mogę chociaż w taki sposób pomagać w robieniu formy na zawody haha
wszystko opisałeś perfekt i na pewno jest pyszna najważniejsze to wlasnie obsmazyc krociutko ta piers przed gotowaniem wtedy jest zupelnie inna niz taka zwykla gotowana , ktora jest sucha i szybko sie nudzi , no i ja juz wiem co chyba u mnie jutro wleci bo w sumie juz z 1,5 tyg tej ' pomidorowej' nie jadlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium