SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7834
Witam.interesuje mnie dobre bialko na noc,czy bialko Probolic-sr firmy MHP bedzie dobre lub cos innego dobrego na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
najlepszy na noc twaróg

z
białek np prolongatum, tamto z resztą tez może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
a jak z mlekiem na noc?
ja czesto lubie właśnie zrobić sobie tosty z twarogiem i dzemem i zapić to 0,5 l mleka

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Mam gainera w którym jest kreatyna,a jednoczesnie jakieś dwa tygodnie temu skoczyłem cykl na krecie.Jak wiadomo co pewien czas trzeba zrobić przerwę w braniu kreatyny, jeśli będę jadł tego gainera to wówczas mogę ten czas zaliczyć do przerwy na kreatynie czy nie? Przeczytałem gdzieś, że kreatyny nie powinno się brać z białkiem, a odzywka ma 75% białek-25% węglowodanów, czy w takim przypadku ta kreatyna będąca w gainerze ma jakieś znaczenie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7834
niezawsze mam dostep do twarogu,a jak raz w tygodni wypije bialko to nic sie takiego strasznego niestanie pozatym jedzac jego od kilku dobrych miesiecy to mozna sie przejesc nim i czasami mozna czyms zastapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
FhissT, dzem, mleko, może byc za wiele wegl. w takim posiłku, jednakże jesli jestes czlowiekiem z szybkim metabolizmem, a ponadto nie ma w tym posiłku jakichs odstepstw od diety to mysle, że możesz.

Tamudzin -a jaki gainer ma 75% białka, ile jest w nim kreatyny[na 100g] i ile zamierzesz brac tej odzywki?

KAMIL24 -masz zupełna rację, nawet taki zamiennik, powiedziałbym jest czasem[jeśli nie często] wskazany w takich sytuacjach... nie ma bowiem nic gorszego dla diety jak monotonia i idące z nią w parze znudzenie...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-10-03 20:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Jak kupowałem to poprosiłem o gainera i to mi sprzedali,może to jest odżywka białkowa czy coś innego. Nie znam się na suplach, opakowanie wyrzuciłem a zawartość przesypałem sobie do pojemnika po kreatynie. Więc nie powiem Ci jak to się dokładnie nazywało, jakoś Muscle Healts czy jakoś tak. Pamiętam, że stosunek był 75% białka do 25% węglowodanów, oprócz tego jakaś kreatyna i jakieś inne dodatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
Witam mam pytanko zastanawiam sie nad kupnem gainera i waham sie pomiedzy 3 kg monster massa a 4kg gain bolica co wybrac??Jestem po cyklu kreatynowym i zastanawiam sie czy sam gainer z dieta przyniesie efekty czy moze poczekac ipołączyc go z kreatyna...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
jak jesteś po cyklu to po co kreatyne ???
a co do tych dwoch
to składem się troche różnią

więc nie wiem jak ta twoja dieta wygląda skoro takie pytanie zadajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
Witam mam pytanko zastanawiam sie nad kupnem gainera i waham sie pomiedzy 3 kg monster massa a 4kg gain bolica co wybrac??Jestem po cyklu kreatynowym i zastanawiam sie czy sam gainer z dieta przyniesie efekty czy moze poczekac ipołączyc go z kreatyna...???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium