SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
chcialem zapytac czy trzeba pić rzeczywiscie tak duzo tej wody do monohydratu kreatyny?? dzisiaj zacząłem wypilem 4 litry wody i co troche do kibla latam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowie ktoś na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
19Malina20 - mozesz ale po co? ile chcesz kreatyny w ciagu dnia spozyc? ile chcesz brac lacznie kreatyny na poranna dawke (z hp imono)?


SebMar90 - nie pij na sile.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-04-20 19:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli ta porcja w dn jest nie potrzebna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
Ja mam pytanko jak uzupełnić w diecie tłuszcze łatwo? ogolny bilans mojej diety to 2.3 białak na kg, 1.2 tłuszczy, 6 wegli. Cel masa!

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
mi jest trudno w mojej diecie jedynimi takimi wiekszymi zrodlami tłuszczy jest słonecznik i oliwa z oliwek, a chciałbym tak podciągnąć do 2g/kg


Pomyliły mi się wogóle działy, sorka

Zmieniony przez - sensii w dniu 2009-04-20 21:32:14

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
Witam !

Chce sobie zrobić cykl na jakims stacku i do tego dobre białko olimpa ponieważ są pewne braki w spożyciu przezemnie białka. Tylko nie bardzo wiem który stack wybrać? i jakie białko niżej podałem te suple i białka nad ktorymi sie zastanawiam:

OLIMP MASSACRA 1375g
MUSCLETECH Creakic Hardcore 180caps (nie za bardzo wiem czy sie sprawdza? moze ktos brał?)
X-PAND RECOVERY 925G

Białka:
Whey Protein Complex 2500g OLIMP
SYSTEM PROTEIN 80
2250g OLIMP
PURE WHEY 80 2500g OLIMP

Dodam jeszcze, że mam problemy z trawieniem laktozy, dlatego nie pije mleka itd mniej więcej dlatego braki białka w diecie. Wiem że izolat bialka nie ma laktozy lecz jest on droższy niz te wyzej. Cena podanych bialek nie jest az tak wygorowana jak sam izolat np PURE WHEY ISOLATE olimpa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Chłopaki i dziewczęta, mam pytanie.
Przeczesałem ofertę OLIMPu i nigdzie nie znalazłem ALC, jest to jeszcze produkowane/dostępne? Są co prawda w internetowych aptekach; zamawiam jednak parę rzeczy i chcę z jednego sklepu. Może inne firmy mają to w ofercie? A może tylko niedowidzę?
Z góry dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
sensii -oliwa z oliwek ;)
bubin7 -stack =nitro II jest ciekawy /storm
białko -wybral bym matrixa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium