SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę zrzucić parę kilo, a od kumpla który chodził na siłkę dostałem Carbo. Podobno węgle w nadmiarze sprzyjają tyciu więc czy powinienem zażywać owe Carbo, ponieważ nie chcę aby dodatkowo utrudniało mi to schudnięcie.
Jesli mam to brac to jak czesto i w jakich ilosciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
obciecie wegli prostych to wstep przy odchudzaniu,

jedyne miejsce na carbo przy redukcji to okres w czasie i zaraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec jeżeli będę zażywał po treningu to Carbo nie wpłynie źle, nie będzie mi tego utrudniać ? A co po np. basenie czy bieganiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam jak dawkowac to bialeczko jest napisane 2tab 1-2 razy dziennie czy o nie zamało i czy warto je kupić
SportsONE BioIso Whey 120tabl
SPORTS ONE Bio-Iso Whey 120 tab. (1 tab. = 2g = 1 batonik) Sports One Bio Iso Whey chewable tablets to wygodne tabletki białkowe z frakcji białkowej o najwyższej przyswajalności biologicznej CFM. * Charakterystyka i działanie białkowego suplementu diety w postaci Mega Tabs : zawiera tylko izolat białka serwatki uzyskany w technologi CFM, * jest w wygodnej formie smacznych tabletek, do pogryzienia, * możesz je mieć zawsze pod ręką. Suplement Sports One Bio Iso Whey chewable tablets zawiera wyłącznie izolat białka serwatki. Białka serwatki są określane jako najlepsze z wyboru przez sportowców różnych dyscyplin, kulturystów, osób dbających o prawidłowy sposób odżywiania, praktycznie przez wszystkich. Bio Iso Whey chewable tablets zawiera białka pozyskiwane z użyciem najnowocześniejszych technologii dostarcza Tobie białek jakich potrzebujesz, szybko i łatwo. Jeśli nie lubisz szejków białkowych, lub chcesz mieć dodatkową porcję białka zawsze pod ręką Sports One Bio Iso Whey chewable tablets jest doskonałym rozwiązaniem. Skład: Ilość w porcji: Wartość energetyczna 8 kcal Białko - CFM+ - cross flow microfiltred whey protein isolate and whey mineral complex ; 2 g Węglowodany 0 g Tłuszcz 0 g Tłuszcze nasycone 1.5 g Cholesterol 1 mg Sód 80 mg Kompleks enzymów trawiennych - SOE5 - protease 1 ; - protease 2 ; - peptizymes SP ; - amylase ; - lactase ; 30 mg * Inne składniki smacznej odżywki białkowej : kwas stearynowy, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, serwatka - substancja wypełniająca, sukraloza - substancja słodząca * Porcja: 2 tabletki (mega tabs) * Ilość porcji w opakowaniu: 60 (120 tabl.) * Dawkowanie białkowego suplementu diety w formie batonika : Stosuj 1-2 porcje dziennie rano do śniadania oraz przed treningiem na siłowni. Zobacz też inne odżywki i ich atrakcyjne ceny marki - Sports One. Producent preparatu dietetycznego - Bio Iso Whey chewable tablets: Sports One Zobacz suplementy diety w kategorii - batoniki białkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, można ale czy to nie będzie na zasadzie że zamiast 1kg przez Carbo schudnę 0.7 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
jesli wysilek byl dlugi/intensywny carbo pojdzie w uzupelnienie glikogenu, nie fat

kusiakuba bialo w prochu wyjdzie nieporownywalnie ekonomiczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1526
kolega mi chce sprzedać 2 opakowanie za 20 zl i czy to dobre białko jest i czy mogę zwiększyć dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
wpi dobre bialo

jak masz tak tanio bierz jak chcesz, ale proch pewnie dalej kozystnie wyjdzie, ale jak chcesz mozesz dla wygody kapsy (aczkolwiek osobiscie nie chciałoby lykac tyle kapsulek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 665
Witam,jest wiele postow o kreatynie i jest wiele opinii.Ale ja postanowilem sie zapytac jeszcze raz czy trzeba brac do kreatyny jakis transporter wogole czy przy dobrej diecie jest on potrzebny?a jesli juz brac to jaki?

"Ból przemija a chwała pozostaje"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium