SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nie.
smialo pij.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Koledzy Potrzebuje dobra kretke na poczatek.... macie cos w zanadrzu...???

Jakbyscie mogli linki dac bd bardzo wdzieczny.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
j/w, lub jeżeli chcesz capsy to:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps-opis26077.html 

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak wcześniej dostarczyłeś białka z pożywienia to już nie bierzesz odżywki. Odżywkę stosujesz jako uzupełnienie diety, jak coś dostarczasz z niej to odżywka nie potrzebna.
O kurde nie zauważyłem że następna strona jest.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-07-20 22:05:58

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
dobra wiem lajtowo,ale np jak mam ziemniaki z kapustą i miesa niewielka ilość to co wtedy? czasem jak czuje ze odzywka by mogla powodować niestrawnosci wypijam jajko

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12781
aakg hardcore treca czy argi power olimpa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
co do aakg treca pierwszy miesiac dobrze pompowało potem juz słabiutko co do agi to nie mam pojecia bo nie stosowałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
kaktos
treck
w argi power masz arginine hcl ktora moze nie dac takiego efektu pompy jak AAKG

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
a moge rozrabiac bialko pol wody cieplej pol mleka? bo sama woda to tak dziwnie smakuje

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium