SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12921
I co o tym sadzicie??Chyba zakupie BCAA ,Kreatyne mega caps,Bialko WPC i omega 3 i to by bylo na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Witam!
Mam 22 lata. Ostatnio wziąłem się za trening gdyż mam w końcu na niego czas. Ćwiczyłem wcześniej ok roku systematycznie i zaczęły się przerwy ( studia, wojsko) teraz jednak już mam spokój i mogę spokojnie ćwiczyć ;)
Trening mam rozłożony w ten sposób:
Pon - Klatka + Nogi
Wt - Barki + brzuch
Śr - Bic + przedramienia
Czw - Plecy + triceps

Przez najbliższe 3-4 miesiące nie mam możliwości wygospodarowania sobie czasu w pozostałe dni.. po tym czasie rozłożę trening na pozostałe dni tak aby były przerwy.
Mam kłopot z masą (wszystko prze zemnie przelatuje ;) )bo ważę ledwie 64 kg przy wzroście 175-6 cm. Dbam o dietę jednak myślę nad zakupem czegoś. Mianowicie :
Olimp BCAA Mega caps / OLIMP BCAA XPLODE 500g (który wybrać?)
HMB - Mega caps / Bolon (zastanawiam się które wybrać)
PVL Mutant Mass
hmm zastanawiam się czy dokupić jeszcze
Carbo Olimpu i Cell Pump ??
Jak sądzicie ??
Może coś zmienić w tych pierwszych 3?
To będzie mój pierwszy cykl tak to jechałem na samej diecie ;) no ale przydało by się tak do 10 kg przybrać i muszę się jakoś wspomóc :)

Zmieniony przez - Darkooo w dniu 2010-02-05 18:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1882
Darkooo

staraj sie jak najscislej trzymac diete. to podstawa. poczytaj o tym jest wiele tematów o dietach. piszesz że miałes diete więc jakieś pojęcie raczej już masz. dopracuj ją. ułóż porządny trening, o tym tez poczytaj. pytaj o diete i trening w odpowiednich dzialach. kazdy również przez pytanie o suple odeśle CIe do dzialu odżywianie, bo to najważniejsze, a rozumiem ze wróciłes po przerwie więc nie ćwiczysz długo, możesz zaaplikować w jakiś gainer(mutant mass bardzo dobre) białko (np. ostrowia), weglowodany, aminokwasy, witaminki, ale kreatyny itp sobie narazie odpuść. po paru miesiącach zacznij myślec dopiero o kreatynach i raczej nie cp bo on jest oparty na jabłczanie. pierwsze cykle polecam zaczynac od monohydratu. ale dobrze radze poczekac z kreatyna.

przestajesz grac - przestajesz przegrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Witam mam lekki problem kupiłem kilka supli bo były w okazycjnej cenie iż ich data ważnosci niedawno wygasła + to co mam musze jakos rozbic to na cykle nie wiem czy mam cos dokupic.

wlasnie jestem w trakcie cyklu zostalo mi 2 tygodnie na nim po ukonczeniu go bede mieć:
storm - 45porcji
xpand - 50 porcji (cała pucha)
anabolic halo - 20 porcji
hyper shock - 20 porcji

napewno chce z tego zrobic 2 cykle nie wiem czy do tego jakies mono dokupic? czy co.. proszę o rade i jak stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1882
faszerujesz sie suplementami po terminie? zdrowia życzę!

przestajesz grac - przestajesz przegrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
tylko halo i hyper jest po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
poza tym odpowiada sie na pytania a nie wstawiasz nie potrzebne uwagi tu. suple te poterminie sa calkowicie zamkniete i przechowywane w dobrych warunkach jakies pare tygodni po terminie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
maxwelll w takim razie cp odpuszczę a bardziej chodzi mi o hmb ??
jeśli tak to które Olimpu Bolon czy Mega caps?
Jak również Olimpu Bcaa mega caps czy BCAA XPLODE 500g?
które bardziej polecacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1882
jeden cykl mozesz zrobic na stormie i xpandzie, storm rano xp przed treningiem. 45 porcji storma bedziesz bral rano zrobisz 45dniowy cykl. co do anabolic halo i hyper skock, sa to 2 stacki takze mozesz na nich zrobic tez cykl 40 dni, 20 dni na tym 20 na tym i dokupic mono i brac mono rano a halo albo hyper przed treningiem.

przestajesz grac - przestajesz przegrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9685
HMB mega caps i bcaa olimpu bierz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

Wiecej