SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masturbacja a wzrost/testosteron

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Tydzien temu skonczylem 16 lat. Mamm obecnie zaledwie 170 cm wzrostu i waze 63 kg. O to moje pytanie. Otoz czy masturbacja moze wplywac na wzrost? slyszalem ze masturbacja podnosi poziom testosteronu a testosteron jak wiadomo powoduje zakonczenie wzrostu. Czy po masturbacji poziom podnosie sie na tyle by zahamowac wzrost? Nie robie tego czesto , ale zadaje sobie te pytania. Dodam ze rodziece nie sa wysocy ojciec 176/ matka 164. Prosze o odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
mozesz masturbowac sie ile chcesz , nie zahamuje ci to wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
miłej zabawy
1

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Mogłeś spytać księdza w konfesjonale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
opierdo* starych ,ze za mało jedli :D

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
a tak btw to co ty autorze masz do wzrostu swojego ojca? tez tyle mam i co uwazasz ze jestem mały??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605
W związku z licznymi tematami w tym absurbującym fora internetowe temacie i brakiem jakichkolwiek konkretów... spróbojcie wystrzeliwać się max. raz-dwa na tydzień i zobaczycie różnice w efektach. Ja to zauważyłem, chyba że to placebo %D zresztą nie tylko ja. jak ktoś wie cokolwiek po sobie pewnie potwierdzi. Efekty sa nieporównywalnie większe, co wiąże się ze znacznie wyzszym poziomem testosteronu i brakiem konieczności utraty energii, testosteronu i innych związków. prawdopodobnie, jednak nie gdybając, wyniki mówią same za siebie- a są nieporównywalne.


Zmieniony przez - el_micha w dniu 2012-04-03 09:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Prawda to , polać mu. Nie chodzi tu bynajmniej o "wyniki" jak dużo strzelasz to chodzisz cały czas pogrążony w stanie melancholii :D rozluźniony jak guma po zużyciu, taki stan przeszkadza w treningu xd

Zmieniony przez - zig25 w dniu 2012-04-03 09:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 605
po sobie nikt inny nicn ie zuważył?


Wytrwał ktokolwiek wogóle tydzień bez walenia albo z waleniem maks raz na tydzień i tak przez cały cykl czy nikt nie dał rady? :D:D:D:D jak ktos ma jakieś porównanie niech się wypowie, temat istotny jeśli istotnie wpływa na mase i poziom testosteronu to nie p.rdolcie, że nie próbujecie róznych sposobów

Zmieniony przez - el_micha w dniu 2012-04-07 09:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 424
3 tygodnie potem juz nei da rady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
Wniosek jest jeden wysłać księży na siłke to rozk***ia wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez, wapń?

Następny temat

Problem - ból

WHEY premium