SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ojan - w konkursie na mistrzostwach Polski na najlepsze uda-zająłem drugie miejsce po swoim trenerze Henryku Szczepańskim :)

Niestety zdjęcia są słabej jakości-takie były wtedy filmy i materiały do wywoływania-sam je wywoływałem.

Do tego mają 40 lat i były skanowane.

Bo tym aparatem,jak pamiętacie zrobiłem zdjęcia w Sopocie ale juz był film Fuji-i zdjęcia niewiele ustępowały dzisiejszym cyfrówkom


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-01-19 17:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeszcze prawdziwa perełka-polscy kulturyści w 1963 w Polskiej Kronice Filmowej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glinkę poznałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
"Podobno wyniki przychodzą po kilku dniach" - gdyby to było takie proste . . .

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jak nie, jak tak ?


Blade,i ruszam na ulubiony trening barków i nóg.
Dyspozycyjność mocy na dzień dzisiejszy ok 89,7 % ale ciągle rośne :) (w miarę picia Blade :) )

Trochę jeszcze lewy łokieć odczuwam,z prawym chyba juz ok.

Rozgrzeję się dobrze i powinno być ok.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Fajna koszulka!
Gdybym taką miał nie musiałbym więcej trenować niż teraz!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trening zrobiony ,choć dziś jakoś cieżko szło.
Trochę jestem niewyspany i pogoda tak nijaka- ja osobiście najbardziej lubę skrajne-czyli bardzo zimno lyb barzo goraco i wysokie ciśnienie atmosferyczne-wtedy jest moc.

Postanowłem przez jakis czas sprawda intensywność treningu w oparciuo iść serii i czas trwania całego treningu

Dziś poszło dokładnie 70 serii w czasie 103 minuty,czyli daje nam to intensywność 1,47 minuty na jedną serię z całym rytuałem i odpoczynkiem.

Jestem ciekaw jak to wyjdzie,gdy będę w lepszej dyspozycji treningowej niż dziś,jak wyjdzie z Blade,z inna przdtrenngówką,i bez .


Jakiś fajny wykresik się zmajstruje i będz wesoło :)

Jak komuś też się chce bawić w takie rzeczy-zapraszam porównamy wyniki i potem wyciągniemy konkluzje :)


Ojan -trenować trzeba bez względu na koszulkę,bo prędzej czy poźniej : każdą będzie trzeba ściągnąć :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
"Ojan -trenować trzeba bez względu na koszulkę,bo prędzej czy poźniej : każdą będzie trzeba ściągnąć :) "

Oj tam!
Taką koszulkę ściągałbym jedynie przed wykonywaniem planka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Widzę ,że się Tobie spodobała .

Mnie też pasuje -firma W Zbroi" bardzo solidna,wykonanie perfekcyjne
Mam jeszcze spodnie do tego .

Są oczywiście dostępne także w sklepie SFD


https://sklep.sfd.pl/Under_Armour-p66600420.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to za program w ktorym robi sie 70 s 18 cwiczen ,trenuje sie 2 godziny, a z partnerem 3 godziny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium