SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Otwieram ten temat,bo właściwie nie bardzo mam :
-gdzie wrzucać nowe pomysły na konkursy
-,nowe ciekawe tematy-i te mini i te bardzo obszerne.
-dygresje na różne aktualne -to właściwie nie wiem nawet jak to nazwać ? -informacje?

Także ciekawe wydarzenia,wypowiedzi w innych działach,do których pewnie bardzo rzadko zaglądacie -przechodzą w tym dziale bez echa.

Może tymi wpisami kogoś zainspiruję do śledzenia jednak i innych działów?

Będzie też trochę wpisów z moich treningów,planów ,celów i sposobów ,w jaki do tego dążę.

Pewnie będą też inne wpisy-związane z moimi innymi zainteresowaniami,pasjami.

Ogólnie -choć trochę lat minęło - nadal jestem bardzo głodny wiadomości ,ciekawy zmieniającego się na naszych oczach (i nie tylko ) świata i społeczności a do tego wiele spraw odkrywam wciąż na nowo,pod innymi kątami,akcentami -na które kiedyś nawet nie zwracałem uwagi.

Zaczynamy ! :)










Zmieniony przez - masti w dniu 2017-11-25 21:04:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Otwieram ten temat,bo właściwie nie bardzo mam :
-gdzie wrzucać nowe pomysły na konkursy
-,nowe ciekawe tematy-i te mini i te bardzo obszerne.
-dygresje na różne aktualne -to właściwie nie wiem nawet jak to nazwać ? -informacje?

Także ciekawe wydarzenia,wypowiedzi w innych działach,do których pewnie bardzo rzadko zaglądacie -przechodzą w tym dziale bez echa.

Może tymi wpisami kogoś zainspiruję do śledzenia jednak i innych działów?

Będzie też trochę wpisów z moich treningów,planów ,celów i sposobów ,w jaki do tego dążę.

Pewnie będą też inne wpisy-związane z moimi innymi zainteresowaniami,pasjami.

Ogólnie -choć trochę lat minęło - nadal jestem bardzo głodny wiadomości ,ciekawy zmieniającego się na naszych oczach (i nie tylko ) świata i społeczności a do tego wiele spraw odkrywam wciąż na nowo,pod innymi kątami,akcentami -na które kiedyś nawet nie zwracałem uwagi.

Zaczynamy ! :)






Klata jak Mike Katz


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Z aktualnych ciekawostek :-

miałem dziś wykonać kilka telefonów,na kilka też czekałem -a tu głucho.

W końcu spoglądam na tel -a tam wskażnik sieci i przesyłu danych -wyłączony(zreszta do teraz )

Na internecie zauważyłem info,że padł Orange -niby wWarszawie ale wpisy o braku łączności są z całego kraju.

Czyżby działania przed jutrzejszym szczytem Nato w Warszawie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wrzuć jakieś zdjęcia z młodości, wtedy to była trochę inna kulturystyka :)

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-07 21:41:49

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Inna ciekawa wiadomość ,która mnie ,zresztą mile zaskoczyła..

Coś na temat okresu 3 lat treningu i odpuszczania,co ,jak widać wielu forumowiczom się przytrafia.

Inny forumowicz,którego miałem okazje poznać osobiście -brał miedzy innymi udział (i przetrwał ) w słynnym masakrycznym treningu pleców z Karolem Małeckim w 2012 roku (jest ten film na yt)

Władek0o

Tak się zmienił w ciągu 4 lat.

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Poprosze też Władka o krótki streszczenie swojej historii,bo widziałem także zdjęcia ze sceny.



Oto te zdjęcia


--duży postep
-mały?

-warto było?

Napiszcie .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Drazekm, dzięki ale zawsze w Arnolda celowałem-podobno nawet trochę podobny czasem byłem :)

Szajbo-spokojnie,powolutku,pomalutku-to historia i zasób zdjęć jest ograniczony :)

Inna sprawa-jestem człowiekiem żyjącym w teraźniejszości -oczywiście jest nostalgia przeszłości i optymizm/pesymizm przyszłości ale liczy się tylko tu i teraz-ta chwila bo w niej żyjemy.

Reszta to projekcje,szumy i inne zakłócenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti


Szajbo-spokojnie,powolutku,pomalutku-to historia i zasób zdjęć jest ograniczony :)


Nie żebym Mastiemu pomagał się wymigać,ale Szajba nie pamiętasz że w tamtych czasach nie było aparatów cyfrowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
masti


Szajbo-spokojnie,powolutku,pomalutku-to historia i zasób zdjęć jest ograniczony :)


Nie żebym Mastiemu pomagał się wymigać,ale Szajba nie pamiętasz że w tamtych czasach nie było aparatów cyfrowych ?


Wiem. Miałem Smienę
Pewnie dlatego zdjęcia z tamtych lat mają tyle smaczku

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Władek zaj**iście wygląda. Naprawdę, widać że się rozrósł. A co do ciekawostek z dawnych lat: ciekawe jak wyglądał split za czasów Jasińskiego, jak to rozplanowywali. Nie mam pomysłu na 3-dniową rozpiskę dzielonego, potrzebuję natchnienia. Z lektur kulturystycznych to ostatnio Kruszewskiego odkrywam i powiem że ma chłop łeb do przekazywania wiedzy w formie popularnonaukowej, niemniej ,,Kulturystyka dla każdego" nie zawiera przykładowych rozpisek. Ciekawe czy kulturyści sprzed 60 lat wplatali ćwiczenia dynamiczne do planów, w mojej bibliotece nie ma nawet jednej publikacji Zakrzewskiego, nic z dawnych podręczników czy opracowań.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
Wladek0o
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13254498_1149366938456283_5383771820916116232_n.jpg?oh=4fb97076935111b5068fd755047d5c59&oe=57EC4580
Warto było. Wykorzystał swoją szansę na rozbudowę muskulatury.

Gdy byłem młodszy to też rosłem. Teraz zmienia mi się jakość umięśnienia.
Jednak odpowiednia dieta (nie za dużo kalorii) i trening (też nie za duży) dają efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Gats 2 - za czasów Jasińskiego nie było splitu-trenowało się przeważnie 3-4 razy w tygodniu (wariaci kulturystyczni i czasem 6-7 razy w tygodniu ćwiczyli :) ) -wszystkie grupy mięśniowe-stąd treningi trwały ok 3 godzin.

Tak się trenowało do połowy lat 70'.

Wtedy pojawił sie split-ale także inny niż dziś .
Ale o tym -przy okazji


Zmieniony przez - masti w dniu 2016-07-08 21:24:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium