SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacra i ...............

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
Witam mam pytanie z czym najlepiej poalczyc massacre mam 4 puszki ale chailbym ja rozlozyc na 4 cykle, tylko z jaka inna kreatyna najlepiej polaczyc massacre?? Brał bym ja tyklko przed treningiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Jaką masz tą massacre??? "I", czy "ep II"?
Jak "jedynke" ("mam 4 puszki") to osobiście polecam w:

DT
Rano- jabłczan/ magna ew. mono
Przed treningiem- Knockout + Tauryna + BCAA (+ jakiś pobudzacz np: Thermo Speed)
Po treningu- Massacra + BCAA

DN
Rano- jabłczan/ magna ew mono
Po południu- jabłczan/ magna

Dorzuć do tego jeszcze kompleks witamin i minerałów (białko/gainera w celu uzupełnienia diety) i nie powinieneś być zawiedziony.

Dawek nie pisałem gdyż jest to sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
Mam massacre I popierwsze nie mam tyle kasy zeby wydawac tyle na suple po drugie mam zakupione 4 massacry I magna power 120caps. whey amino california fitnes 2 puchy:) carbo na dodatkowe suple moge przeznaczyc 70zl
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
No ok a z sensowniejszych odpowiedzi to co najlepie zrobic?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
hehe ogladalem to kurcze wez sie wypowiadaj na innych tematach oczekuje odpowiedzi do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
zrób ziom tak jak ci Stillborn napisał dorzuc biało jakieś albo gainera według braków w diecie i sobie porządną dietke ułóż za te 70zl kup sobie ZMA jakieś bierz przed snem na lepsza regeneracje i witaminki

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
Ja biorę Masacre tylko przed treningiem(pół dawki bo po całej źle mi się ćwiczy;/) a po treningu 4 tabletki kreatyny , w dni które nie ćwiczę biorę sama kreatyne. Do tego dochodzi białko i gainer(100g przed treningiem i 20 minut po treningu)które są zawarte w mojej diecie. Został mi już tylko 5 tydzień cyklu i muszę powiedzieć że jestem zadowolony z tego z 93 kg na 98.4 ruszyłem(na pustym żołądku)chociaż bez diety ciężko by było o jakikolwiek postęp. Przed braniem tego miałem za sobą kiedyś jeden cykl TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3889
acha no ok dzieki ja kupie mono olimpa MC a bialko mam z 4kg tylko jakies lipne uns czy cos takiego:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therm Line II - miesiączki

Następny temat

Strona Olimp

WHEY premium