SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Masowac czy redukowac prosze o porade :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5031

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1861
Tak jak w temacie, zwracam sie do was z pewnym problemem mianowicie zastanawiam sie co dalej zrobic ze swoja sylwetka. Dodam ze moj obecny staz treningowy na silowni wynosi 2 miesiace :D ze sportem zwiazany jestem cale zycie, z jednej strony wydaje mi sie ze powinienem jeszcze z 2 mies przymasowac ze wzgledu na braki w sylwetce z drugiej zaczynam sie zalewac.

wiek 18 lat
staz na silowni poki co 2 miesiace z dieta i CHYBA dobrze ulozonym podemnie planem treningowym

wzrost 176cm
waga 88,9kg :/
klata 108cm
ramie 37cm
przedramie 32cm
udo 64cm
pas 88cm (jak nie wiecej)
lydka l:43,5 p:45

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1861
przod

1
napisał(a)
Początkujący
tyl

napisał(a)
Początkujący
przod "napinka" ;)

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1597 Napisanych postów 26360 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458793
Należy przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10374 Napisanych postów 225716 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 988604
zredukuj a później masuj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
wielkie dzieki za podpowiedzi, przekonaliscie mnie, zaczyne redukcje ;) boje sie tylko czy cos ze mnie po niej zostanie :D
napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3961
Redukcja. Jak zaczniesz masować to będzie tylko gorzej. Wytrwałości!!
napisał(a)
Początkujący
Za mną już 3 miesiace redukcji
aktualnie:
pas : 81
waga : 80,3
spadki w obwodach niewielkie jedynie nogi udalo sie sporo wyciac uda po 5/6 cm lydki 2cm caly czas trzymalem czysta miche (za wyjatkiem jednego cheat meala) caly czas miedzy 2,5-2,7 g bialka na kg masy ciala wegle nisko tluszcze srednio

I tu pojawia sie moje kolejne pytanie czy to juz odpowiedni czas zeby wchodzic na reversa i pozniej zaczac masowac czy dociagnac to dalej aktualnie 2346kcal mam w planach dwie opcje albo pociagnac redukcje jeszcze 4 tygodnie albo wchodzic na reversa ponizej zamieszcze aktualne fotki, prosilbym rowniez o opinie co zroilem dobrze a co nie tak podczas tych 3 mies pracy

napisał(a)
Początkujący
sparodiowana klatka bokiem

napisał(a)
Początkujący
takie dziwne cos ;d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness_7

Następny temat

Nabieranie masy i efekty po 3 msc

Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Zdrowe barki w pięciu krokach Zdrowe barki w pięciu krokach Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country